Registrikaart · Äriregistri kanne 11377096
VIRKSET OÜ
- Registrikood11377096
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202571 480 €
- KMKR numberEE101143578
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VIRKSET OÜ
- Registrikood
- 11377096
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.05.2007
- KMKR number
- EE101143578
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lao tn 2a-12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 71 480 € | +12,7 | |
| Müügitulu muutus | 70 350 € → 71 480 € | +0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 60 069 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 60 069 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 11 411 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 54 133 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 16 217 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 496 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 33 252 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 34 298 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 23 649 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 40 222 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5147 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 31 806 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 14 932 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 71 480 € | 70 350 € | 70 748 € | 57 947 € | 45 369 € | 31 806 € | 14 932 € |
| Ärikasum enne makse | 6802 € | 4513 € | 933 € | 7317 € | 5906 € | 14 900 € | 45 147 € |
| Aruandeaasta kasum | 6802 € | 4513 € | 933 € | 7317 € | 5906 € | 14 900 € | 45 147 € |
| Tööjõukulud | 2977 € | 3171 € | 1201 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 162 173 € | 158 428 € | 177 598 € | 187 210 € | 173 654 € | 132 445 € | 121 257 € |
| sh käibevarad | 44 260 € | 25 426 € | 29 097 € | 22 744 € | 76 479 € | 91 896 € | 68 722 € |
| sh raha | 35 997 € | 23 253 € | 25 971 € | — | — | — | 63 754 € |
| Omakapital | 124 213 € | 117 411 € | 112 898 € | 111 964 € | 104 648 € | 98 742 € | 83 842 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 9977 € | 7342 € | 25 472 € | 13 059 € | 12 554 € | 6482 € | 5536 € |
| Pikaajalised kohustised | 27 983 € | 33 675 € | 39 228 € | 62 187 € | 56 452 € | 27 221 € | 31 879 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,6 % | 74,1 % | 63,6 % | 59,8 % | 60,3 % | 74,6 % | 69,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,5 % | 6,4 % | 1,3 % | 12,6 % | 13,0 % | 46,8 % | 302,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.