Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11377972

Visioonland OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11377972
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202512 434 €
  • KMKR numberEE102620317

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 28.05.2007Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.05.2007 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Visioonland OÜ
Registrikood
11377972
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.05.2007
KMKR number
EE102620317
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Kasevälja tee 2
Aadress kehtib alates
11.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Omanikukonto: Lumeoru OÜ100 % · 2556 €Ainuomand31.07.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Andres KaseväliJuhatuse liige25.06.2007
Nasdaq CSD SEOsade registripidaja28.09.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Andres Kasevälikaudne osalus24.07.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu12 434 €+5,7
Müügitulu muutus15 831 € → 12 434 €-6,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81301Maastiku hooldus ja korrashoidPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3958 €7916 €12 tuh €16 tuh €2019202020212022202315 831 €202412 434 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 12 434 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 202512 434 €
2024Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 202515 831 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20087727 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200814 882 €
2021Segapõllumajandus EMTAK 20084160 €
2020Segapõllumajandus EMTAK 20083965 €
2019Segapõllumajandus EMTAK 2008300 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220231202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu12 434 €15 831 €7727 €14 882 €4160 €3965 €300 €
Ärikasum640 €11 902 €7119 €67 350 €4318 €2073 €114 €
Kasum enne tulumaksustamist−10 800 €665 €228 €55 453 €−8048 €−10 495 €114 €
Aruandeaasta kasum−10 800 €665 €228 €55 453 €−8048 €−10 495 €114 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku818 257 €817 957 €819 509 €800 526 €753 671 €753 863 €753 683 €
sh käibevarad45 010 €44 710 €46 262 €73 085 €18 900 €19 092 €18 912 €
sh põhivarad773 247 €773 247 €773 247 €727 441 €734 771 €734 771 €734 771 €
sh raha2,00 €2,00 €2,00 €1,00 €0,00 €5,00 €12,00 €
Omakapital513 770 €527 070 €523 904 €523 676 €468 223 €476 276 €483 959 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum521 758 €523 593 €520 864 €465 411 €473 459 €483 959 €481 033 €
Lühiajalised kohustised78 657 €66 977 €63 155 €51 630 €44 478 €35 157 €36 354 €
Pikaajalised kohustised225 830 €223 910 €232 450 €225 220 €240 970 €242 430 €233 370 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Aruanne esitatud13.03.202630.06.202519.07.202406.02.202306.02.202312.01.202330.10.2020
Omakapitali osakaal varadest62,8 %64,4 %63,9 %65,4 %62,1 %63,2 %64,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−86,9 %4,2 %3,0 %372,6 %−193,5 %−264,7 %38,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang