Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11379468

Lauri Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11379468
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202518 663 €
  • KMKR numberEE101777685

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 21.06.2007Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.06.2007 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Lauri Invest OÜ
Registrikood
11379468
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.06.2007
KMKR number
EE101777685
Aadress
Võru maakond, Rõuge vald, Lauri küla, Lauri

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu18 663 €+7,3
Müügitulu muutus18 390 € → 18 663 €+0,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62201Arvutialased konsultatsioonidPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8060 €16 tuh €24 tuh €32 tuh €20192020202132 238 €20222023202418 663 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Arvutialased konsultatsioonid teenis ettevõte 2025. aastal 18 663 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 202518 663 €
2024Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 202518 390 €
2023Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 200827 249 €
2022Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 200832 238 €
2021Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 200826 271 €
2020Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 200826 499 €
2019Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 200817 508 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111200720082009201020111201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20110
20100
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu18 663 €18 390 €27 249 €32 238 €26 271 €26 499 €17 508 €
Ärikasum enne makse6154 €852 €12 955 €14 555 €8675 €15 866 €5926 €
Aruandeaasta kasum6154 €−1220 €10 709 €13 036 €6950 €14 889 €2217 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku13 769 €6712 €21 042 €21 760 €19 242 €22 320 €12 474 €
sh käibevarad4608 €5736 €18 828 €18 264 €13 889 €17 404 €9200 €
sh raha203 €1312 €
Omakapital12 631 €6477 €19 698 €20 989 €17 286 €20 937 €12 047 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised1138 €235 €1344 €771 €1956 €1383 €427 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest91,7 %96,5 %93,6 %96,5 %89,8 %93,8 %96,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust33,0 %−6,6 %39,3 %40,4 %26,5 %56,2 %12,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang