Registrikaart · Äriregistri kanne 11383636
Suurmaa Grupp OÜ
- Registrikood11383636
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025147 283 €
- KMKR numberEE101198455
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Suurmaa Grupp OÜ
- Registrikood
- 11383636
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.04.2007
- KMKR number
- EE101198455
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Pikk tn 69
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Allan Uue | 33,5 % · 13 400 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Rain Varul | 33,25 % · 13 300 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Aare Palmsalu | 33,25 % · 13 300 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aare Palmsalu | Juhatuse liige | 22.05.2007 |
| Allan Uue | Juhatuse liige | 22.05.2007 |
| Rain Varul | Juhatuse liige | 22.05.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aare Palmsalu | otsene osalus | 21.10.2018 |
| Allan Uue | otsene osalus | 21.10.2018 |
| Rain Varul | otsene osalus | 21.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 147 283 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 100 527 € → 147 283 € | +14 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725137677
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 147 283 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 147 283 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 100 527 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 112 427 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 119 771 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 116 347 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 119 253 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 107 958 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 147 283 € | 100 527 € | 112 427 € | 119 771 € | 116 347 € | 119 253 € | 107 958 € |
| Ärikasum | −5440 € | −11 550 € | 6448 € | 2376 € | 942 € | −693 € | −2765 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5525 € | −11 555 € | 6448 € | 2376 € | 942 € | −693 € | −2765 € |
| Aruandeaasta kasum | −5525 € | −11 555 € | 6448 € | 2376 € | 942 € | −693 € | −2765 € |
| Tööjõukulud | 66 670 € | 49 715 € | 33 698 € | 44 924 € | 41 685 € | 36 988 € | 39 365 € |
| Põhivarade kulum | 605 € | 0,00 € | 92,00 € | 421 € | 421 € | 421 € | 421 € |
| Varad kokku | 31 984 € | 33 150 € | 30 746 € | 33 935 € | 24 961 € | 24 372 € | 23 670 € |
| sh käibevarad | 29 568 € | 30 129 € | 30 746 € | 33 843 € | 24 448 € | 23 438 € | 22 315 € |
| sh põhivarad | 2416 € | 3021 € | 0,00 € | 92,00 € | 513 € | 934 € | 1355 € |
| sh raha | 1515 € | 4660 € | 2037 € | 11 807 € | 7261 € | 2091 € | 7649 € |
| Omakapital | 8132 € | 13 657 € | 25 211 € | 18 763 € | 16 387 € | 15 445 € | 16 138 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 845 € | 22 400 € | 15 951 € | 13 575 € | 12 633 € | 13 326 € | 16 091 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 852 € | 19 493 € | 5535 € | 15 172 € | 8574 € | 8927 € | 7532 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | −4835 € | −11 550 € | 6540 € | 2797 € | 1363 € | −272 € | −2344 € |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 10.06.2025 | 01.07.2024 | 25.06.2023 | 29.06.2022 | 29.06.2021 | 14.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,4 % | 41,2 % | 82,0 % | 55,3 % | 65,7 % | 63,4 % | 68,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,8 % | −11,5 % | 5,7 % | 2,0 % | 0,8 % | −0,6 % | −2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.