Proline Laserid OÜ
- Registrikood11385380
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20234137 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Proline Laserid OÜ
- Registrikood
- 11385380
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.05.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paekaare tn 46-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 4137 € | +1,3 |
| Müügitulu muutus | 950 € → 4137 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37256689986
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Jaemüük posti või Interneti teel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2023. aastal 4137 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4137 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 950 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2307 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2744 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 10 767 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 4137 € | 950 € | 2307 € | 2744 € | 10 767 € |
| Ärikasum enne makse | −29,00 € | −16,00 € | 55,00 € | 412 € | 880 € | 249 € | 1885 € |
| Aruandeaasta kasum | −29,00 € | −16,00 € | 55,00 € | 412 € | 880 € | 249 € | 1885 € |
| Varad kokku | 11 087 € | 11 115 € | 11 131 € | 11 075 € | 10 663 € | 9783 € | 9534 € |
| sh käibevarad | 11 087 € | 11 115 € | 11 131 € | 11 075 € | 10 663 € | 9783 € | 9534 € |
| sh raha | 9,00 € | 37,00 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 11 085 € | 11 114 € | 11 131 € | 11 075 € | 10 663 € | 9783 € | 9534 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2,00 € | 1,00 € | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 1,3 % | 43,4 % | 38,1 % | 9,1 % | 17,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.