Registrikaart · Äriregistri kanne 11388757
Perline Estonia OÜ
- Registrikood11388757
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025204 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Perline Estonia OÜ
- Registrikood
- 11388757
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.05.2007
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Oriküla, Sauna-Jaani
- Aadress kehtib alates
- 06.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Maarit Ridalaan | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Maarit Ridalaan | Juhatuse liige | 16.02.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Maarit Ridalaan | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 204 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 3848 € → 204 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725212852
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47783 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 204 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2025 | 204 € |
| 2024 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2025 | 3848 € |
| 2023 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 3753 € |
| 2022 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 58 208 € |
| 2021 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 162 198 € |
| 2020 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 180 624 € |
| 2019 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 204 597 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 3848 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3848 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 204 € | 3848 € | 3753 € | 58 208 € | 162 198 € | 180 624 € | 204 597 € |
| Ärikasum | −6109 € | −51 368 € | −64 085 € | −41 682 € | 2534 € | −55 323 € | 4311 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6169 € | −51 391 € | −64 380 € | −42 071 € | 2189 € | −55 671 € | 3917 € |
| Aruandeaasta kasum | −6169 € | −51 391 € | −64 380 € | −42 071 € | 2189 € | −55 671 € | 3917 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 22 798 € | 58 973 € | 54 605 € | 68 336 € |
| Põhivarade kulum | 4480 € | 5152 € | 6641 € | 6641 € | 5758 € | 4115 € | 3297 € |
| Varad kokku | 160 157 € | 710 565 € | 717 885 € | 628 173 € | 619 012 € | 508 861 € | 475 861 € |
| sh käibevarad | 145 148 € | 691 075 € | 688 776 € | 592 423 € | 576 621 € | 474 674 € | 440 059 € |
| sh põhivarad | 15 009 € | 19 490 € | 29 109 € | 35 750 € | 42 391 € | 34 187 € | 35 802 € |
| sh raha | 135 617 € | 123 345 € | 75 354 € | 3533 € | 245 € | 20 691 € | 20 474 € |
| Omakapital | 2570 € | 2513 € | 1104 € | −27 716 € | 14 355 € | 10 166 € | 59 337 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −154 799 € | −103 408 € | −39 028 € | 3043 € | 854 € | 56 525 € | 52 608 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 000 € | 22 075 € | 23 692 € | 24 634 € | 43 399 € | 34 633 € | 35 508 € |
| Pikaajalised kohustised | 137 587 € | 685 977 € | 693 089 € | 631 255 € | 561 258 € | 464 062 € | 381 016 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 7 | 7 |
| Ärikasum enne kulumit | −1629 € | −46 216 € | −57 444 € | −35 041 € | 8292 € | −51 208 € | 7608 € |
| Aruanne esitatud | 13.08.2026 | 16.07.2025 | 06.09.2024 | 22.08.2023 | 24.05.2022 | 30.06.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,6 % | 0,4 % | 0,2 % | −4,4 % | 2,3 % | 2,0 % | 12,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3024,0 % | −1335,5 % | −1715,4 % | −72,3 % | 1,3 % | −30,8 % | 1,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.