Registrikaart · Äriregistri kanne 11391162
Saaremaaholiday OÜ
- Registrikood11391162
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025104 669 €
- KMKR numberEE101487713
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Saaremaaholiday OÜ
- Registrikood
- 11391162
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2007
- KMKR number
- EE101487713
- Osa- või aktsiakapital
- 5020 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Läätsa küla, Kala
- Aadress kehtib alates
- 08.06.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tiit Reinfeld | 100 % · 5020 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tiit Reinfeld | Juhatuse liige | 18.08.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tiit Reinfeld | otsene osalus | 28.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 104 669 € | +14,2 | |
| Müügitulu muutus | 41 017 € → 104 669 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96231 | Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 104 669 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 2025 | 104 669 € |
| 2024 | Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 2025 | 27 736 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 13 281 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 3870 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 317 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2022 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 907 € |
| 2021 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 120 479 € |
| 2019 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 118 550 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.11.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 669 € | 41 017 € | 4187 € | 5407 € | 120 479 € | 118 550 € |
| Ärikasum | 14 200 € | −24 928 € | −11 529 € | −23 991 € | 118 460 € | 72 641 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1891 € | −43 270 € | −34 271 € | −40 882 € | 108 899 € | 68 019 € |
| Aruandeaasta kasum | 1891 € | −43 270 € | −34 271 € | −40 882 € | 108 899 € | 68 019 € |
| Tööjõukulud | 55 842 € | 31 734 € | 0,00 € | 0,00 € | 4806 € | 8744 € |
| Põhivarade kulum | 19 136 € | 24 247 € | 21 960 € | 4707 € | 6832 € | 8045 € |
| Varad kokku | 1 075 573 € | 850 575 € | 879 697 € | 924 463 € | 991 408 € | 461 064 € |
| sh käibevarad | 109 851 € | 21 542 € | 29 896 € | 81 472 € | 85 485 € | 208 503 € |
| sh põhivarad | 965 722 € | 829 033 € | 849 801 € | 842 991 € | 905 923 € | 252 561 € |
| sh raha | 44 759 € | 16 347 € | 14 046 € | 15 438 € | 17 454 € | 5387 € |
| Omakapital | 207 802 € | 205 911 € | 249 182 € | 283 453 € | 324 335 € | 215 435 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5020 € | 5020 € | 5020 € | 5020 € | 5020 € | 5020 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 198 098 € | 241 368 € | 275 640 € | 316 522 € | 207 623 € | 139 603 € |
| Lühiajalised kohustised | 60 386 € | 86 826 € | 96 470 € | 98 994 € | 111 624 € | 71 818 € |
| Pikaajalised kohustised | 807 385 € | 557 838 € | 534 045 € | 542 016 € | 555 449 € | 173 811 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 33 336 € | −681 € | 10 431 € | −19 284 € | 125 292 € | 80 686 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 14.07.2025 | 22.07.2024 | 31.07.2023 | 08.08.2022 | 28.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,3 % | 24,2 % | 28,3 % | 30,7 % | 32,7 % | 46,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,8 % | −105,5 % | −818,5 % | −756,1 % | 90,4 % | 57,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.