Brightpoint Solutions Osaühing
- Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11391653
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024131 351 €
- KMKR numberEE101153212
Üldandmed
- Ärinimi
- Brightpoint Solutions Osaühing
- Registrikood
- 11391653
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2007
- KMKR number
- EE101153212
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
75/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 131 351 € | +15,1 |
| Müügitulu muutus | 53 554 € → 131 351 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +358174428526
- Mobiil +358405296447
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46462 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 131 351 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 131 351 € |
| 2023 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 53 554 € |
| 2022 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 77 042 € |
| 2021 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 522 468 € |
| 2019 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 117 126 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 53 554 € | 77 042 € | 522 468 € | 0,00 € | 117 126 € |
| Ärikasum enne makse | 10 853 € | 42 698 € | 14 416 € | −203 292 € | 14 756 € | −3579 € | −9051 € |
| Aruandeaasta kasum | −17 352 € | 42 698 € | 14 416 € | −213 192 € | 14 756 € | −7773 € | −15 301 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 375 031 € | 494 553 € | 451 267 € | 435 484 € | 688 428 € | 673 833 € | 709 061 € |
| sh käibevarad | 375 031 € | 494 553 € | 348 332 € | 332 259 € | 487 305 € | 472 419 € | 505 407 € |
| sh raha | 1429 € | 6885 € | 12 951 € | 89 717 € | 69 479 € | 105 337 € | 125 961 € |
| Omakapital | 374 845 € | 492 197 € | 449 499 € | 435 083 € | 687 875 € | 673 119 € | 700 577 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 186 € | 2356 € | 1768 € | 401 € | 553 € | 714 € | 8484 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,5 % | 99,6 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 98,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 26,9 % | -276,7 % | 2,8 % | — | -13,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.