Registrikaart · Äriregistri kanne 11405757
Hesta Energy OÜ
- Registrikood11405757
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202515 378 €
- KMKR numberEE101306784
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hesta Energy OÜ
- Registrikood
- 11405757
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.07.2007
- KMKR number
- EE101306784
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Vääna küla, Kaera tee 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 15 378 € | +6,6 | |
| Müügitulu muutus | 199 373 € → 15 378 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253977888
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 15 378 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 15 378 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 199 373 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 257 342 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 28 375 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 7296 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1848 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 378 € | 199 373 € | 257 342 € | 0,00 € | 31 975 € | 7296 € | 1848 € |
| Ärikasum enne makse | −49 204 € | 87 510 € | 106 191 € | −26 351 € | 30 790 € | −14 125 € | −166 288 € |
| Aruandeaasta kasum | −49 204 € | 87 510 € | 106 191 € | −26 351 € | 30 790 € | −14 125 € | −166 288 € |
| Tööjõukulud | 7980 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 578 635 € | 627 499 € | 725 601 € | 610 978 € | 612 706 € | 585 429 € | 604 508 € |
| sh käibevarad | 22 563 € | 67 754 € | 118 377 € | 2616 € | 3038 € | 5308 € | 20 996 € |
| sh raha | 11 007 € | 50 992 € | 101 770 € | 271 € | 2343 € | 873 € | 9439 € |
| Omakapital | 576 674 € | 625 878 € | 688 369 € | 582 178 € | 608 529 € | 577 739 € | 591 864 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 31 956 € | 31 956 € | 31 956 € | 31 956 € | 31 956 € | 31 956 € | 31 956 € |
| Lühiajalised kohustised | 1961 € | 1621 € | 37 232 € | 28 800 € | 4177 € | 7690 € | 9494 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 3150 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 99,7 % | 94,9 % | 95,3 % | 99,3 % | 98,7 % | 97,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −320,0 % | 43,9 % | 41,3 % | — | 96,3 % | −193,6 % | −8998,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.