Punctum OÜ
- Registrikood11407124
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20257008 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Punctum OÜ
- Registrikood
- 11407124
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.08.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, K. A. Hermanni tn 2a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
36/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 7008 € | +3,4 |
| Müügitulu muutus | 12 842 € → 7008 € | -13,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256624823
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74301 | Kirjalik ja suuline tõlge | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kirjalik ja suuline tõlge teenis ettevõte 2025. aastal 7008 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 7008 € |
| 2024 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 12 842 € |
| 2023 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 18 206 € |
| 2022 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 12 118 € |
| 2021 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 5680 € |
| 2020 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 9475 € |
| 2019 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 12 084 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7008 € | 12 842 € | 18 206 € | 12 118 € | 5680 € | 9475 € | 12 084 € |
| Ärikasum enne makse | −1154 € | −3790 € | 1658 € | 1201 € | −2452 € | 1361 € | 953 € |
| Aruandeaasta kasum | −1154 € | −3790 € | 1658 € | 1201 € | −2452 € | 1361 € | 953 € |
| Tööjõukulud | 6878 € | 14 814 € | 15 005 € | 8503 € | 6819 € | 6262 € | 8823 € |
| Varad kokku | 3403 € | 5261 € | 9245 € | 7659 € | 5534 € | 7952 € | 6637 € |
| sh käibevarad | 3403 € | 5206 € | 9080 € | 7382 € | 4989 € | 7585 € | 6060 € |
| sh raha | 2240 € | 3890 € | — | 6192 € | — | — | 5788 € |
| Omakapital | 3216 € | 4370 € | 8160 € | 6502 € | 5301 € | 7754 € | 6393 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 187 € | 891 € | 1085 € | 1157 € | 233 € | 198 € | 244 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 83,1 % | 88,3 % | 84,9 % | 95,8 % | 97,5 % | 96,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -16,5 % | -29,5 % | 9,1 % | 9,9 % | -43,2 % | 14,4 % | 7,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.