Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11407408

Corax Arendus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11407408
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20253500 €
  • KMKR numberEE101228723

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 07.08.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.08.2007 2007, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Corax Arendus OÜ
Registrikood
11407408
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.08.2007
KMKR number
EE101228723
Osa- või aktsiakapital
2560 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tammekuru tn 7a
Aadress kehtib alates
19.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Toomas Noorem100 % · 2560 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Toomas NooremJuhatuse liige07.08.2007

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Toomas Nooremotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3500 €+0,6
Müügitulu muutus1000 € → 3500 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
71129Muud insener-tehnilised tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1569 €3138 €4706 €6275 €20192020202120226275 €202320243500 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 3500 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20253500 €
2024Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20251000 €
2023Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20086275 €
2022Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20083740 €
2021Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20083340 €
2020Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008225 €
2019Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 20081080 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20221
20210
20200
20190
20181
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20111
20101
20091

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3500 €1000 €6275 €3740 €3340 €225 €1080 €
Ärikasum−12 850 €7189 €−25 094 €−16 519 €−9416 €−10 184 €17 149 €
Kasum enne tulumaksustamist40 781 €8170 €48 883 €−10 877 €−7804 €−10 010 €17 212 €
Aruandeaasta kasum40 781 €8170 €48 883 €−10 877 €−7804 €−10 010 €17 415 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €1409 €3827 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum2021 €906 €1232 €2316 €2909 €3599 €3928 €
Varad kokku110 725 €90 597 €93 435 €69 903 €93 838 €87 207 €97 197 €
sh käibevarad28 817 €21 525 €31 442 €8714 €1740 €18 080 €20 560 €
sh põhivarad81 908 €69 072 €61 993 €61 189 €92 098 €69 127 €76 637 €
Omakapital104 475 €89 335 €87 329 €68 446 €79 323 €87 126 €97 136 €
sh osa- või aktsiakapital2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum60 878 €78 349 €76 507 €
Lühiajalised kohustised6250 €1262 €6106 €1457 €14 515 €81,00 €61,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0011000
Ärikasum enne kulumit−10 829 €8095 €−23 862 €−14 203 €−6507 €−6585 €21 077 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202503.07.202430.06.202319.06.202230.06.202122.06.2020
Omakapitali osakaal varadest94,4 %98,6 %93,5 %97,9 %84,5 %99,9 %99,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust1165,2 %817,0 %779,0 %−290,8 %−233,7 %−4448,9 %1612,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang