Registrikaart · Äriregistri kanne 11407727
HANDSTAFF OÜ
- Registrikood11407727
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202575 415 €
- KMKR numberEE101171249
- Sellel aadressil on registreeritud 218 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HANDSTAFF OÜ
- Registrikood
- 11407727
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.08.2007
- KMKR number
- EE101171249
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 75 415 € | +12,9 | |
| Müügitulu muutus | 66 954 € → 75 415 € | +3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253453086
- Telefon+3727405931
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 77401 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 74 439 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 74 439 € |
| 2025 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2025 | 976 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 65 970 € |
| 2024 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2025 | 984 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 68 630 € |
| 2023 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 65 492 € |
| 2022 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 66 595 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 112 911 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1017 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 187 127 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 75 415 € | 66 954 € | 69 630 € | 66 492 € | 67 595 € | 113 928 € | 188 127 € |
| Ärikasum enne makse | 15 851 € | 13 231 € | 17 341 € | 13 853 € | 8243 € | 5170 € | 32 650 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 620 € | 13 231 € | 17 341 € | 11 060 € | 5450 € | 1592 € | 29 336 € |
| Tööjõukulud | 40 225 € | 32 959 € | 42 968 € | 43 260 € | 50 707 € | 88 042 € | 103 863 € |
| Varad kokku | 110 076 € | 112 807 € | 98 914 € | 81 946 € | 82 412 € | 90 729 € | 106 031 € |
| sh käibevarad | 103 658 € | 107 807 € | 93 914 € | 76 946 € | 77 412 € | 85 729 € | 97 906 € |
| sh raha | 80 329 € | 85 018 € | 71 803 € | 52 522 € | 55 174 € | 64 001 € | 68 287 € |
| Omakapital | 107 237 € | 110 617 € | 97 386 € | 80 045 € | 80 985 € | 87 535 € | 100 943 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 2839 € | 2190 € | 1528 € | 1901 € | 1427 € | 3194 € | 5088 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 98,1 % | 98,5 % | 97,7 % | 98,3 % | 96,5 % | 95,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,4 % | 19,8 % | 24,9 % | 16,6 % | 8,1 % | 1,4 % | 15,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.