Registrikaart · Äriregistri kanne 11407816
Osaühing Gesunda
- Registrikood11407816
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025197 531 €
- KMKR numberEE101340290
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2881 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Gesunda
- Registrikood
- 11407816
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.08.2007
- KMKR number
- EE101340290
- Osa- või aktsiakapital
- 80 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Uniküla, Vanasilla tee 8
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Meelis Härm | 100 % · 80 000 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Meelis Härm | Juhatuse liige | 20.12.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Meelis Härm | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 197 531 € | +16,8 | |
| Müügitulu muutus | 247 939 € → 197 531 € | -6,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2881 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725108829
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 197 531 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 197 531 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 247 939 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 277 037 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 304 478 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 274 430 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 191 273 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 182 699 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 197 531 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 197 531 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 197 531 € | 247 939 € | 277 037 € | 304 478 € | 274 430 € | 191 273 € | 182 699 € |
| Ärikasum | −39 605 € | 51 902 € | −93 020 € | 57 346 € | 58 842 € | −9581 € | −6842 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −41 320 € | 49 941 € | −98 394 € | 51 505 € | 56 893 € | −11 465 € | −6842 € |
| Aruandeaasta kasum | −41 320 € | 49 941 € | −98 394 € | 51 505 € | 56 893 € | −11 465 € | −6842 € |
| Tööjõukulud | 30 822 € | 21 124 € | 51 263 € | 33 895 € | 16 833 € | 34 651 € | 29 950 € |
| Põhivarade kulum | 6500 € | 5041 € | 5250 € | 10 500 € | 5500 € | 5500 € | 5500 € |
| Varad kokku | 179 558 € | 208 792 € | 229 287 € | 298 784 € | 286 064 € | 148 469 € | 145 590 € |
| sh käibevarad | 2200 € | 24 934 € | 40 388 € | 104 635 € | 85 415 € | 17 320 € | 11 241 € |
| sh põhivarad | 177 358 € | 183 858 € | 188 899 € | 194 149 € | 200 649 € | 131 149 € | 134 349 € |
| sh raha | 52,00 € | 2038 € | 3225 € | 6458 € | 15 064 € | 328 € | 2,00 € |
| Omakapital | 124 126 € | 165 446 € | 115 505 € | 213 899 € | 162 512 € | 105 619 € | 117 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5113 € | 5113 € | 5113 € | 5113 € | 5113 € | 5113 € | 5113 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 55 054 € | 5113 € | 103 507 € | 52 002 € | −4773 € | 6692 € | 13 534 € |
| Lühiajalised kohustised | 55 432 € | 20 416 € | 63 537 € | 15 314 € | 45 710 € | 42 850 € | 28 506 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 22 930 € | 50 245 € | 69 571 € | 77 842 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −33 105 € | 56 943 € | −87 770 € | 67 846 € | 64 342 € | −4081 € | −1342 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 18.09.2025 | 03.07.2024 | 29.09.2023 | 01.07.2022 | 25.04.2022 | 15.02.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 79,2 % | 50,4 % | 71,6 % | 56,8 % | 71,1 % | 80,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −20,9 % | 20,1 % | −35,5 % | 16,9 % | 20,7 % | −6,0 % | −3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2881 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.