OÜ M-TRADE CAPITAL
- Registrikood11410652
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20245000 €
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ M-TRADE CAPITAL
- Registrikood
- 11410652
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.10.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 22a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5000 € | +2,1 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255952906
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 5000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 5000 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 30 802 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 29 763 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 133 939 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5000 € | 0,00 € | 0,00 € | 30 802 € | 29 763 € | 133 939 € |
| Ärikasum enne makse | 1946 € | −26 368 € | 2816 € | 23 679 € | 10 083 € | 113 164 € |
| Aruandeaasta kasum | 1078 € | −26 368 € | 2816 € | 23 679 € | −9801 € | 107 028 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 827 € | 13 623 € | 9599 € | 8459 € | 8833 € |
| Varad kokku | 52 206 € | 50 494 € | 80 383 € | 80 895 € | 98 899 € | 119 136 € |
| sh käibevarad | 52 206 € | 50 494 € | 79 769 € | 79 698 € | 97 119 € | 116 683 € |
| sh raha | 52 204 € | 50 491 € | 38 665 € | 41 294 € | 82 132 € | 116 367 € |
| Omakapital | 17 492 € | 16 414 € | 42 782 € | 39 966 € | 16 287 € | 116 088 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 714 € | 34 080 € | 37 601 € | 40 929 € | 82 612 € | 3048 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,5 % | 32,5 % | 53,2 % | 49,4 % | 16,5 % | 97,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,6 % | — | — | 76,9 % | -32,9 % | 79,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.