Registrikaart · Äriregistri kanne 11411137
Osaühing Steinbock Resources
- Registrikood11411137
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20252011 €
- KMKR numberEE101180023
- Sellel aadressil on registreeritud 606 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Steinbock Resources
- Registrikood
- 11411137
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.07.2007
- KMKR number
- EE101180023
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 2011 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 16 801 € → 2011 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253153563
- Telefon+3726104228
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 2011 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 2011 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 16 801 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 18 339 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 3643 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 15 167 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 20 546 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 28 534 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2011 € | 16 801 € | 18 339 € | 3643 € | 15 167 € | 20 546 € | 28 534 € |
| Ärikasum enne makse | −2466 € | 8469 € | 2264 € | −7613 € | 2230 € | −64,00 € | 19 929 € |
| Aruandeaasta kasum | −2466 € | 8469 € | 2264 € | −7613 € | 2230 € | −64,00 € | 15 665 € |
| Tööjõukulud | 1200 € | 1192 € | 1200 € | 1200 € | 1200 € | 1200 € | 1200 € |
| Varad kokku | 161 507 € | 162 826 € | 150 726 € | 148 190 € | 149 417 € | 148 222 € | 145 271 € |
| sh käibevarad | 139 495 € | 140 814 € | 128 714 € | 126 178 € | 127 405 € | 126 210 € | 123 259 € |
| sh raha | 130 747 € | 127 123 € | — | 118 053 € | — | 119 885 € | 111 673 € |
| Omakapital | 107 436 € | 109 902 € | 101 433 € | 99 169 € | 104 226 € | 101 996 € | 108 662 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 54 071 € | 52 924 € | 49 293 € | 49 021 € | 45 191 € | 46 226 € | 36 609 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,5 % | 67,5 % | 67,3 % | 66,9 % | 69,8 % | 68,8 % | 74,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -122,6 % | 50,4 % | 12,3 % | -209,0 % | 14,7 % | -0,3 % | 54,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.