Registrikaart · Äriregistri kanne 11412421
Heto Consult OÜ
- Registrikood11412421
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202515 446 €
- KMKR numberEE101249809
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Heto Consult OÜ
- Registrikood
- 11412421
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.08.2007
- KMKR number
- EE101249809
- Osa- või aktsiakapital
- 2540 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Kihnu vald, Rootsiküla, Otsasuti
- Aadress kehtib alates
- 01.06.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Toomas Tutt | 50 % · 1270 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Heli Sõber | 50 % · 1270 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Tutt | Juhatuse liige | 03.08.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Tutt | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Heli Sõber | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 15 446 € | +6,6 | |
| Müügitulu muutus | 17 980 € → 15 446 € | -4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725055218
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 15 446 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 15 446 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 17 980 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 17 213 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 46 915 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 60 134 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 31 058 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 420 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 17 073 € |
| 2019 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 220 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 17 213 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 17 213 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 446 € | 17 980 € | 17 213 € | 46 915 € | 60 134 € | 31 478 € | 17 293 € |
| Ärikasum | −3221 € | 2924 € | −7021 € | 12 711 € | 24 188 € | −3225 € | 2236 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2132 € | 9220 € | −4030 € | 9431 € | 26 514 € | −2650 € | 6151 € |
| Aruandeaasta kasum | 2132 € | 9220 € | −4030 € | 9431 € | 26 514 € | −2650 € | 6151 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 9084 € | 10 597 € | 6422 € | 8143 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 4478 € | 4834 € | 4830 € | 5204 € | 5468 € | 5113 € | 2297 € |
| Varad kokku | 130 369 € | 127 954 € | 118 622 € | 123 155 € | 116 852 € | 88 181 € | 92 101 € |
| sh käibevarad | 87 170 € | 87 250 € | 78 084 € | 89 783 € | 90 204 € | 56 252 € | 52 809 € |
| sh põhivarad | 43 199 € | 40 704 € | 40 538 € | 33 372 € | 26 648 € | 31 929 € | 39 292 € |
| sh raha | 79 664 € | 82 108 € | 70 633 € | 78 653 € | 68 569 € | 37 310 € | 43 722 € |
| Omakapital | 129 813 € | 127 681 € | 118 462 € | 122 492 € | 113 061 € | 86 547 € | 89 197 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 124 885 € | 115 665 € | 119 696 € | 110 265 € | 83 751 € | 86 401 € | 80 250 € |
| Lühiajalised kohustised | 556 € | 273 € | 160 € | 663 € | 3791 € | 1634 € | 2904 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 1257 € | 7758 € | −2191 € | 17 915 € | 29 656 € | 1888 € | 4533 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 27.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,5 % | 96,8 % | 98,1 % | 96,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,8 % | 51,3 % | −23,4 % | 20,1 % | 44,1 % | −8,4 % | 35,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.