Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11413930

Ukiyo Projects OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11413930
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20252400 €
  • KMKR numberEE102629444
  • Sellel aadressil on registreeritud 41 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 10.08.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.08.2007 2007, Esimene aruanne 2008, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Ukiyo Projects OÜ
Registrikood
11413930
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.08.2007
KMKR number
EE102629444
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 7

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu2400 €0
Müügitulu muutus3964 € → 2400 €-11,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
85591KeeleõpePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €991 €1982 €2973 €3964 €2023: 720 €20232024: 3964 €3964 €20242025: 2400 €2400 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Keeleõpe teenis ettevõte 2025. aastal 2400 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Keeleõpe EMTAK 20252400 €
2024Keeleõpe EMTAK 20253964 €
2023Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008720 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112008: 020082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 1120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2400 €3964 €720 €0,00 €0,00 €0,00 €
Ärikasum enne makse−13 204 €−9079 €390 €0,00 €14,00 €0,00 €
Aruandeaasta kasum−13 204 €−9079 €390 €0,00 €14,00 €0,00 €
Tööjõukulud14 900 €12 259 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku3221 €4456 €2898 €2558 €2558 €2558 €2558 €
sh käibevarad3221 €4456 €2898 €2558 €2558 €2558 €2558 €
sh raha3216 €3773 €2898 €2558 €2558 €2558 €2558 €
Omakapital−19 385 €−6181 €2898 €2508 €2508 €2508 €2494 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised22 606 €10 637 €0,00 €50,00 €50,00 €50,00 €64,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Omakapitali osakaal varadest-601,8 %-138,7 %100,0 %98,0 %98,0 %98,0 %97,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust-550,2 %-229,0 %54,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang