Registrikaart · Äriregistri kanne 11414733
GK Investments OÜ
- Registrikood11414733
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202518 976 €
- KMKR numberEE101868730
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- GK Investments OÜ
- Registrikood
- 11414733
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.08.2007
- KMKR number
- EE101868730
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, L. Koidula tn 11-8
- Aadress kehtib alates
- 19.03.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Garry Koort | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Garry Koort | Juhatuse liige | 22.08.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Garry Koort | otsene osalus | 09.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 18 976 € | +7,4 | |
| Müügitulu muutus | 109 845 € → 18 976 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256623023
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 18 976 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 18 976 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 109 845 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 151 554 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 8063 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 24 360 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 15 839 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9830 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 18 976 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 18 976 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 976 € | 109 845 € | 151 554 € | 8063 € | 24 360 € | 15 839 € | 9830 € |
| Ärikasum | 1735 € | 84 953 € | 141 517 € | 109 016 € | 8762 € | 11 271 € | 4037 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4061 € | 87 109 € | 144 586 € | 109 287 € | 10 383 € | 12 037 € | 4542 € |
| Aruandeaasta kasum | 4061 € | 84 247 € | 126 336 € | 109 287 € | 10 383 € | 12 037 € | 4542 € |
| Tööjõukulud | 14 496 € | 11 768 € | 4850 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 4810 € | 0,00 € | 44,00 € | 795 € | 1470 € | 752 € | 129 € |
| Varad kokku | 472 078 € | 395 319 € | 366 807 € | 287 471 € | 169 467 € | 56 246 € | 37 322 € |
| sh käibevarad | 193 818 € | 121 520 € | 105 205 € | 66 209 € | 19 900 € | 25 018 € | 27 442 € |
| sh põhivarad | 278 260 € | 273 799 € | 261 602 € | 221 262 € | 149 567 € | 31 228 € | 9880 € |
| sh raha | 33 622 € | 993 € | 15 623 € | 1365 € | 193 € | 120 € | 2971 € |
| Omakapital | 256 520 € | 252 459 € | 185 792 € | 141 205 € | 31 918 € | 21 535 € | 9498 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 249 647 € | 165 400 € | 56 644 € | 29 106 € | 18 723 € | 6686 € | 2144 € |
| Lühiajalised kohustised | 168 275 € | 83 856 € | 125 086 € | 117 620 € | 108 903 € | 12 065 € | 23 824 € |
| Pikaajalised kohustised | 47 283 € | 59 004 € | 55 929 € | 28 646 € | 28 646 € | 22 646 € | 4000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 6545 € | 84 953 € | 141 561 € | 109 811 € | 10 232 € | 12 023 € | 4166 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 30.06.2025 | 02.07.2024 | 03.07.2023 | 08.07.2022 | 29.06.2021 | 02.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,3 % | 63,9 % | 50,7 % | 49,1 % | 18,8 % | 38,3 % | 25,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,4 % | 76,7 % | 83,4 % | 1355,4 % | 42,6 % | 76,0 % | 46,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.