osaühing Print24
- Sellel aadressil on registreeritud 127 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11415543
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 202521
- Müügitulu 20252 424 271 €
- KMKR numberEE101176008
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Print24
- Registrikood
- 11415543
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.2007
- KMKR number
- EE101176008
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
87/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 21 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 2 424 271 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 2 304 100 € → 2 424 271 € | +1,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726646801
- Mobiil +37258188606
- Telefon +3726646800
- Veebileht print24.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 18129 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk teenis ettevõte 2025. aastal 2 424 271 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2025 | 2 424 271 € |
| 2024 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2025 | 2 304 100 € |
| 2023 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 2 445 650 € |
| 2022 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 1 840 068 € |
| 2021 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 1 779 448 € |
| 2020 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 1 281 485 € |
| 2019 | Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk EMTAK 2008 | 1 669 980 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 21 |
| 2024 | 19 |
| 2023 | 19 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 20 |
| 2018 | 17 |
| 2017 | 16 |
| 2016 | 16 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 424 271 € | 2 304 100 € | 2 445 650 € | 1 840 068 € | 1 779 448 € | 1 281 485 € | 1 669 980 € |
| Ärikasum enne makse | 137 393 € | 112 804 € | 325 193 € | −36 160 € | 6224 € | −97 438 € | −60 893 € |
| Aruandeaasta kasum | 106 085 € | 86 292 € | 311 937 € | −42 152 € | 1314 € | −97 438 € | −64 454 € |
| Tööjõukulud | 685 808 € | 610 329 € | 613 502 € | 553 947 € | 418 172 € | 332 374 € | 434 262 € |
| Varad kokku | 756 767 € | 760 330 € | 978 111 € | 632 780 € | 591 733 € | 467 138 € | 622 337 € |
| sh käibevarad | 380 458 € | 372 592 € | 552 711 € | 428 373 € | 435 036 € | 331 504 € | 351 928 € |
| sh raha | 145 536 € | 117 191 € | 241 353 € | 134 747 € | 249 010 € | 189 251 € | 136 494 € |
| Omakapital | 324 741 € | 329 656 € | 366 163 € | 115 628 € | 187 781 € | 216 467 € | 313 905 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2688 € | 2688 € | 2688 € | 2688 € | 2688 € | 2688 € | 2688 € |
| Lühiajalised kohustised | 343 388 € | 301 077 € | 414 854 € | 371 155 € | 382 529 € | 198 512 € | 248 601 € |
| Pikaajalised kohustised | 88 638 € | 129 597 € | 197 094 € | 145 997 € | 21 423 € | 52 159 € | 59 831 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 21 | 19 | 19 | 17 | 15 | 13 | 20 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,9 % | 43,4 % | 37,4 % | 18,3 % | 31,7 % | 46,3 % | 50,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,4 % | 3,7 % | 12,8 % | -2,3 % | 0,1 % | -7,6 % | -3,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.