Registrikaart · Äriregistri kanne 11418872
PEREARST GULJAJEVA OÜ
- Registrikood11418872
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025269 943 €
- Sellel aadressil on registreeritud 29 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PEREARST GULJAJEVA OÜ
- Registrikood
- 11418872
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.09.2007
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 16
- Aadress kehtib alates
- 15.03.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Svetlana Guljajeva | 100 % · 2556 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Varvara Guljajeva | 100 % · 2556 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Ilmar Kerge | 100 % · 2556 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Guljajeva | Juhatuse liige | 03.09.2007 |
| Varvara Guljajeva | Juhatuse liige | 20.05.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Guljajeva | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 269 943 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 268 559 € → 269 943 € | +0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726996517
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86211 | Üldarstiabi | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Üldarstiabi teenis ettevõte 2025. aastal 269 943 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 269 943 € |
| 2024 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 268 559 € |
| 2023 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 264 718 € |
| 2022 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 217 386 € |
| 2021 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 184 840 € |
| 2020 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 161 433 € |
| 2019 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 165 240 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 280 928 € | 268 559 € | 277 506 € | 217 386 € | 184 840 € | 161 433 € | 165 240 € |
| Ärikasum | 101 791 € | 94 272 € | 86 716 € | 42 523 € | 53 049 € | 36 134 € | 27 078 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 100 726 € | 94 281 € | 86 719 € | 42 527 € | 53 053 € | 36 136 € | 27 080 € |
| Aruandeaasta kasum | 79 142 € | 77 520 € | 75 211 € | 39 726 € | 44 049 € | 31 331 € | 23 695 € |
| Tööjõukulud | 85 518 € | 86 597 € | 90 839 € | 0,00 € | 73 969 € | 79 202 € | 73 065 € |
| Põhivarade kulum | 5438 € | 5438 € | 5438 € | 3284 € | 120 € | 301 € | 2595 € |
| Varad kokku | 125 982 € | 123 467 € | 110 515 € | 83 645 € | 51 947 € | 55 096 € | 42 093 € |
| sh käibevarad | 109 418 € | 101 465 € | 83 075 € | 50 768 € | 47 791 € | 54 266 € | 40 962 € |
| sh põhivarad | 16 564 € | 22 002 € | 27 440 € | 32 877 € | 4156 € | 830 € | 1131 € |
| sh raha | 96 332 € | 96 883 € | 68 709 € | 42 982 € | 42 579 € | 54 266 € | 39 136 € |
| Omakapital | 104 061 € | 100 919 € | 90 400 € | 61 189 € | 37 463 € | 41 910 € | 30 578 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 22 107 € | 20 587 € | 12 377 € | 18 651 € | −9398 € | 7767 € | 4071 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 921 € | 22 548 € | 20 115 € | 22 456 € | 14 484 € | 13 186 € | 11 515 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 107 229 € | 99 710 € | 92 154 € | 45 807 € | 53 169 € | 36 435 € | 29 673 € |
| Aruanne esitatud | 13.03.2026 | 04.04.2025 | 12.02.2024 | 17.04.2023 | 14.03.2022 | 14.04.2021 | 25.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,6 % | 81,7 % | 81,8 % | 73,2 % | 72,1 % | 76,1 % | 72,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,2 % | 28,9 % | 27,1 % | 18,3 % | 23,8 % | 19,4 % | 14,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.