Responas OÜ
- Registrikood11419015
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202538 305 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Responas OÜ
- Registrikood
- 11419015
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.09.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Spordi tn 18-18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 38 305 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 36 117 € → 38 305 € | +1,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93131 | Spordi- ja jõusaalide tegevus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spordi- ja jõusaalide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 30 945 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2025 | 30 945 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7360 € |
| 2024 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2025 | 28 917 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7200 € |
| 2023 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 30 479 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7200 € |
| 2022 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 32 246 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7207 € |
| 2021 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 22 356 € |
| 2020 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 26 023 € |
| 2019 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 31 568 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 305 € | 36 117 € | 37 679 € | 39 453 € | 22 356 € | 26 023 € | 31 568 € |
| Ärikasum enne makse | 34 871 € | 26 151 € | 9469 € | 24 317 € | 19 450 € | 20 332 € | 22 665 € |
| Aruandeaasta kasum | 34 871 € | 26 151 € | 9469 € | 24 317 € | 19 450 € | 20 332 € | 22 665 € |
| Tööjõukulud | 1271 € | 2358 € | 3161 € | 3263 € | 3348 € | 5324 € | 7980 € |
| Varad kokku | 214 270 € | 178 646 € | 152 419 € | 143 201 € | 115 872 € | 81 942 € | 58 712 € |
| sh käibevarad | 88 438 € | 42 051 € | 51 461 € | 42 788 € | 4590 € | 81 942 € | 58 712 € |
| sh raha | 88 438 € | 42 051 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 192 444 € | 157 573 € | 131 422 € | 121 953 € | 97 636 € | 78 186 € | 57 853 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1671 € | 918 € | 842 € | 1093 € | 506 € | 3756 € | 859 € |
| Pikaajalised kohustised | 20 155 € | 20 155 € | 20 155 € | 20 155 € | 17 730 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,8 % | 88,2 % | 86,2 % | 85,2 % | 84,3 % | 95,4 % | 98,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 91,0 % | 72,4 % | 25,1 % | 61,6 % | 87,0 % | 78,1 % | 71,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.