Registrikaart · Äriregistri kanne 11426438
Plusbuilt OÜ
- Registrikood11426438
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202512 935 €
- KMKR numberEE102709212
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Plusbuilt OÜ
- Registrikood
- 11426438
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.2007
- KMKR number
- EE102709212
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Kirimäe küla, Hiiealuse
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 12 935 € | +5,9 | |
| Müügitulu muutus | 9798 € → 12 935 € | +9,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253873645
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | |
| 43331 | Põranda- ja seinakatete paigaldus | |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 5596 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 5596 € |
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 4425 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 2500 € |
| 2025 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 414 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 6448 € |
| 2024 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2025 | 3022 € |
| 2024 | Krohvimine EMTAK 2025 | 328 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 4534 € |
| 2021 | Müüritööd EMTAK 2008 | 1120 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 12 560 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 6950 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 6420 € |
| 2019 | Müüritööd EMTAK 2008 | 8440 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 5640 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 4026 € |
| 2019 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 633 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 436 € | 9798 € | 0,00 € | 0,00 € | 5654 € | 25 930 € | 18 739 € |
| Ärikasum enne makse | −2480 € | −342 € | −25,00 € | −1,00 € | −2372 € | 5181 € | 1103 € |
| Aruandeaasta kasum | −2480 € | −342 € | −25,00 € | −1,00 € | −2372 € | 5181 € | 1103 € |
| Tööjõukulud | 4786 € | 6237 € | 0,00 € | 0,00 € | 2177 € | 15 524 € | 14 401 € |
| Varad kokku | 12 441 € | 12 947 € | 11 819 € | 11 845 € | 12 962 € | 14 218 € | 10 926 € |
| sh käibevarad | 12 441 € | 12 947 € | 11 819 € | 11 845 € | 12 962 € | 14 218 € | 10 926 € |
| sh raha | 7415 € | 11 468 € | — | 11 690 € | 12 962 € | 11 926 € | 9936 € |
| Omakapital | 8686 € | 11 166 € | 11 508 € | 11 533 € | 11 534 € | 13 906 € | 8725 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 3755 € | 1781 € | 311 € | 312 € | 1428 € | 312 € | 2201 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,8 % | 86,2 % | 97,4 % | 97,4 % | 89,0 % | 97,8 % | 79,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -18,5 % | -3,5 % | — | — | -42,0 % | 20,0 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.