Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11427428

osaühing Walga Auto Pesula

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11427428
  • Asutatud2007 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202585 311 €
  • KMKR numberEE102013199

Usaldusväärsuse indeks

74/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 25.09.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.09.2007 2007, Esimene aruanne 2008, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Walga Auto Pesula
Registrikood
11427428
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.09.2007
KMKR number
EE102013199
Aadress
Rapla maakond, Rapla vald, Väljataguse küla, Niinemäe tee 17

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu85 311 €+13,4
Müügitulu muutus18 420 € → 85 311 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala
81211Hoonete üldpuhastus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €21 tuh €43 tuh €64 tuh €85 tuh €2019: 33 338 €20192020: 36 850 €20202021: 39 600 €20212022: 39 612 €20222023: 26 579 €20232024: 18 420 €20242025: 85 311 €85 311 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 72 291 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202572 291 €
2025Hoonete üldpuhastus EMTAK 202513 020 €
2024Hoonete üldpuhastus EMTAK 202518 420 €
2023Hoonete üldpuhastus EMTAK 200826 579 €
2022Hoonete üldpuhastus EMTAK 200839 612 €
2021Hoonete üldpuhastus EMTAK 200839 600 €
2020Hoonete üldpuhastus EMTAK 200836 850 €
2019Hoonete üldpuhastus EMTAK 200833 338 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222008: 120082009: 120092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 2220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 220222023: 220232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20091
20081

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu85 311 €18 420 €26 579 €39 612 €39 600 €36 850 €33 338 €
Ärikasum enne makse1644 €−1039 €−10 276 €4511 €5229 €−990 €7550 €
Aruandeaasta kasum1644 €−1039 €−10 276 €4511 €5229 €−990 €7550 €
Tööjõukulud8607 €2806 €25 652 €28 562 €25 743 €23 160 €18 761 €
Varad kokku16 450 €11 159 €12 085 €27 222 €21 402 €15 132 €16 412 €
sh käibevarad16 450 €11 159 €12 085 €27 222 €21 402 €15 132 €16 412 €
sh raha12 638 €11 112 €12 085 €23 910 €21 402 €15 132 €13 562 €
Omakapital12 676 €11 032 €12 071 €22 347 €17 836 €12 607 €13 597 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
Lühiajalised kohustised3774 €127 €14,00 €4875 €3566 €2525 €2815 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1122222
Omakapitali osakaal varadest77,1 %98,9 %99,9 %82,1 %83,3 %83,3 %82,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,9 %-5,6 %-38,7 %11,4 %13,2 %-2,7 %22,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang