Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11427948

Bonefarm OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11427948
  • Asutatud2007 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202543 270 €
  • KMKR numberEE101350031

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 27.09.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.09.2007 2007, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Bonefarm OÜ
Registrikood
11427948
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.09.2007
KMKR number
EE101350031
Aadress
Harju maakond, Keila linn, Ülesõidu tn 29

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu43 270 €+10,7
Müügitulu muutus34 338 € → 43 270 €+7,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €12 tuh €23 tuh €35 tuh €47 tuh €201920202021202246 610 €2023202443 270 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 43 270 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202543 270 €
2024Programmeerimine EMTAK 202534 338 €
2023Programmeerimine EMTAK 200846 610 €
2022Programmeerimine EMTAK 200846 607 €
2021Programmeerimine EMTAK 200843 941 €
2020Programmeerimine EMTAK 200837 270 €
2019Programmeerimine EMTAK 200842 586 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112009201020112012120132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20140
20131
20120
20110
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu43 270 €34 338 €46 610 €46 607 €43 941 €37 270 €42 586 €
Ärikasum enne makse−55 276 €−345 €−311 €−1503 €6275 €−1583 €2658 €
Aruandeaasta kasum−55 276 €−345 €−311 €−1503 €6275 €−1583 €2658 €
Tööjõukulud27 207 €20 667 €32 572 €28 626 €24 313 €19 497 €19 594 €
Varad kokku9280 €63 984 €66 459 €65 702 €67 121 €60 336 €62 808 €
sh käibevarad9280 €63 984 €66 459 €65 702 €67 121 €59 837 €61 709 €
sh raha6281 €2338 €61 871 €62 374 €57 817 €56 699 €51 609 €
Omakapital5352 €60 628 €60 973 €61 284 €62 787 €56 512 €58 095 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised3928 €3356 €5486 €4418 €4334 €3824 €4713 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest57,7 %94,8 %91,7 %93,3 %93,5 %93,7 %92,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−127,7 %−1,0 %−0,7 %−3,2 %14,3 %−4,2 %6,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang