Rekkaro Consulting OÜ
- Registrikood11429166
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202224 985 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Rekkaro Consulting OÜ
- Registrikood
- 11429166
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.10.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Villardi tn 11-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 24 985 € | +8,5 |
| Müügitulu muutus | 25 563 € → 24 985 € | -0,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725130000
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96099 | Muu teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu teenindus teenis ettevõte 2022. aastal 24 985 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 24 985 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 25 563 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 12 922 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 24 985 € | 25 563 € | 12 922 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 15 978 € | 28 471 € | 12 549 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 15 978 € | 28 471 € | 12 549 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 61 478 € | 61 478 € | 61 478 € | 61 478 € | 89 861 € | 68 389 € | 57 325 € |
| sh käibevarad | 60 200 € | 60 200 € | 60 200 € | 60 200 € | 88 583 € | 67 111 € | 56 047 € |
| sh raha | 60 200 € | 60 200 € | — | 57 146 € | 83 670 € | — | — |
| Omakapital | 61 478 € | 61 478 € | 61 478 € | 61 478 € | 89 861 € | 68 389 € | 57 325 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 64,0 % | 111,4 % | 97,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.