Registrikaart · Äriregistri kanne 11430910
OSAÜHING Rowan Services
- Registrikood11430910
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025155 478 €
- KMKR numberEE101209917
- Sellel aadressil on registreeritud 84 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING Rowan Services
- Registrikood
- 11430910
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.10.2007
- KMKR number
- EE101209917
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Endla tn 3
- Aadress kehtib alates
- 12.03.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| John Dylan Price | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| John Dylan Price | Juhatuse liige | 13.12.2007 |
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 155 478 € | +15,8 | |
| Müügitulu muutus | 117 167 € → 155 478 € | +9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 155 478 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 155 478 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 117 167 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 74 310 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 92 824 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 131 235 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 93 278 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 28 282 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 155 478 € | 117 167 € | 74 310 € | 92 824 € | 131 235 € | 93 278 € | 28 282 € |
| Ärikasum | 98 153 € | 7510 € | 29 434 € | 35 405 € | 80 099 € | 42 444 € | −4841 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 98 164 € | 7518 € | 29 442 € | 35 411 € | 80 104 € | 42 447 € | −4841 € |
| Aruandeaasta kasum | 69 959 € | −881 € | 20 099 € | 30 599 € | 78 198 € | 42 447 € | −4841 € |
| Tööjõukulud | 30 543 € | 26 381 € | 24 086 € | 21 562 € | 19 575 € | 19 487 € | 18 586 € |
| Põhivarade kulum | 1050 € | 1050 € | 1050 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 79 437 € | 108 953 € | 152 067 € | 175 105 € | 162 083 € | 93 106 € | 53 721 € |
| sh käibevarad | 72 087 € | 100 553 € | 142 617 € | 175 105 € | 162 083 € | 93 106 € | 53 721 € |
| sh põhivarad | 7350 € | 8400 € | 9450 € | — | — | — | — |
| sh raha | 42 873 € | 88 590 € | 67 113 € | 106 170 € | 95 960 € | 36 080 € | 856 € |
| Omakapital | 76 350 € | 106 391 € | 148 881 € | 169 442 € | 159 031 € | 88 928 € | 46 482 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3579 € | 104 460 € | 125 970 € | 136 031 € | 78 021 € | 43 669 € | 48 511 € |
| Lühiajalised kohustised | 3087 € | 2562 € | 3186 € | 5663 € | 3052 € | 4178 € | 7239 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 99 203 € | 8560 € | 30 484 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 03.06.2026 | 31.03.2025 | 26.06.2024 | 19.04.2023 | 29.06.2022 | 26.04.2021 | 08.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 97,6 % | 97,9 % | 96,8 % | 98,1 % | 95,5 % | 86,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 45,0 % | −0,8 % | 27,0 % | 33,0 % | 59,6 % | 45,5 % | −17,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.