STAINLESS OÜ
- Registrikood11431588
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 333 922 €
- KMKR numberEE101185222
Üldandmed
- Ärinimi
- STAINLESS OÜ
- Registrikood
- 11431588
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.10.2007
- KMKR number
- EE101185222
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Rebase tee 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
72/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 1 333 922 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 232 096 € → 1 333 922 € | +2,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726670676
- Mobiil +3725200637
- Telefon +3726670676
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46891 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 289 836 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 2025 | 1 289 836 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 44 086 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 2025 | 1 144 984 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 87 112 € |
| 2023 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 011 900 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 342 000 € |
| 2022 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 954 746 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 279 400 € |
| 2021 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 798 676 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 507 650 € |
| 2020 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 756 502 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 69 435 € |
| 2019 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 985 491 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 333 922 € | 1 232 096 € | 1 413 227 € | 1 311 373 € | 1 364 096 € | 849 174 € | 1 031 023 € |
| Ärikasum enne makse | 102 752 € | 71 129 € | 126 659 € | 205 712 € | 301 272 € | 105 337 € | 126 706 € |
| Aruandeaasta kasum | 102 752 € | 69 501 € | 116 659 € | 205 712 € | 301 272 € | 105 337 € | 126 706 € |
| Tööjõukulud | 89 067 € | 103 986 € | 80 926 € | 76 861 € | 49 673 € | 44 853 € | 58 618 € |
| Varad kokku | 2 767 843 € | 2 447 837 € | 2 374 921 € | 2 389 560 € | 2 181 625 € | 1 594 909 € | 1 539 469 € |
| sh käibevarad | 567 580 € | 876 568 € | 919 313 € | 843 759 € | 1 012 088 € | 613 858 € | 613 730 € |
| sh raha | 76 148 € | 216 884 € | 171 275 € | 259 875 € | 439 425 € | 105 978 € | 84 380 € |
| Omakapital | 2 030 998 € | 1 928 246 € | 1 868 745 € | 1 792 086 € | 1 586 374 € | 1 285 102 € | 1 179 764 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 736 845 € | 251 640 € | 191 101 € | 236 478 € | 187 569 € | 131 731 € | 123 939 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 267 951 € | 315 075 € | 360 996 € | 407 682 € | 178 076 € | 235 766 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,4 % | 78,8 % | 78,7 % | 75,0 % | 72,7 % | 80,6 % | 76,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,7 % | 5,6 % | 8,3 % | 15,7 % | 22,1 % | 12,4 % | 12,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.