Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11431855

Osaühing Temper Energy

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11431855
  • Asutatud2007 (18 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 2021401 918 €
  • KMKR numberEE101200945

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 12.10.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.10.2007 2007, Esimene aruanne 2008, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Temper Energy
Registrikood
11431855
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.10.2007
KMKR number
EE101200945
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Vohnja küla, Platsi
Aadress kehtib alates
09.03.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Raivo Ruuto100 % · 2556 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Raivo RuutoJuhatuse liige07.11.2007

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Raivo Ruutootsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu401 918 €+19,6
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
25119Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €100 tuh €201 tuh €301 tuh €402 tuh €401 918 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2021. aastal 401 918 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008401 918 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €401 918 €0,00 €0,00 €
Ärikasum−124 €−156 €−459 €20 806 €0,00 €0,00 €
Kasum enne tulumaksustamist−6218 €1139 €−7073 €17 584 €0,00 €0,00 €
Aruandeaasta kasum−6218 €1139 €−7073 €17 584 €0,00 €0,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku79 984 €86 202 €85 063 €181 518 €2578 €2578 €
sh käibevarad79 984 €86 202 €85 063 €181 518 €2578 €2578 €
sh raha5995 €2873 €10 213 €13 447 €2491 €2491 €
Omakapital8076 €14 294 €13 155 €20 162 €2578 €2578 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum11 610 €10 471 €17 544 €−106 €−106 €−106 €
Lühiajalised kohustised71 908 €71 908 €71 908 €161 356 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Ärikasum enne kulumit−124 €−156 €−459 €20 806 €0,00 €0,00 €
Aruanne esitatud14.10.202501.07.202413.07.202329.06.202228.06.202114.08.2020
Omakapitali osakaal varadest10,1 %16,6 %15,5 %11,1 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang