Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11434473

Osaühing TRALISAUTO

Registrisse kantudMaksuvõlg 180 €
  • Registrikood11434473
  • Asutatud2007 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202558 609 €
  • KMKR numberEE101263568
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 180 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 16.10.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.10.2007 2007, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing TRALISAUTO
Registrikood
11434473
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.10.2007
KMKR number
EE101263568
Osa- või aktsiakapital
12 782 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Sompa küla, Aru tee 2
Aadress kehtib alates
11.09.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Sergei Fodchuk100 % · 12 782 €Ainuomand21.04.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Sergei FodchukJuhatuse liige21.04.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Sergei Fodchukotsene osalus21.04.2026

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu58 609 €+11,9
Müügitulu muutus37 384 € → 58 609 €+15
Maksuvõlgnimekirjas 180 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
4312Ehitusplatside ettevalmistusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €19 tuh €38 tuh €57 tuh €76 tuh €20192020202175 795 €20222023202458 609 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ehitusplatside ettevalmistus teenis ettevõte 2025. aastal 58 609 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Ehitusplatside ettevalmistus EMTAK 202558 609 €
2024Ehitusplatside ettevalmistus EMTAK 202537 384 €
2023Kaubavedu maanteel EMTAK 200836 494 €
2022Kaubavedu maanteel EMTAK 200875 795 €
2021Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 200844 339 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 200834 754 €
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 200858 681 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342009201020112012420132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20144
20134
20123
20112
20101
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu58 609 €37 384 €36 494 €75 795 €44 339 €34 754 €58 681 €
Ärikasum13 118 €4121 €1240 €18 896 €10 934 €348 €14 654 €
Kasum enne tulumaksustamist11 538 €737 €10 331 €19 081 €10 672 €−10,00 €13 644 €
Aruandeaasta kasum11 538 €737 €10 331 €19 081 €10 672 €−10,00 €13 644 €
Tööjõukulud3211 €3547 €9700 €10 407 €7188 €7969 €12 757 €
Põhivarade kulum5000 €5000 €1250 €10 505 €2289 €2325 €1937 €
Varad kokku113 184 €113 874 €125 779 €126 318 €63 165 €50 174 €51 851 €
sh käibevarad13 109 €7425 €19 912 €44 201 €54 617 €46 687 €46 039 €
sh põhivarad100 075 €106 449 €105 867 €82 117 €8548 €3487 €5812 €
sh raha13 109 €7425 €42 977 €39 954 €
Omakapital91 744 €80 206 €79 469 €69 138 €50 057 €39 385 €39 395 €
sh osa- või aktsiakapital12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum67 424 €66 687 €10 331 €19 081 €10 672 €26 613 €12 969 €
Lühiajalised kohustised21 440 €33 668 €46 310 €57 180 €13 108 €10 789 €12 456 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Ärikasum enne kulumit18 118 €9121 €2490 €29 401 €13 223 €2673 €16 591 €
Aruanne esitatud24.06.202625.06.202527.06.202430.06.202330.06.202217.06.202129.06.2020
Omakapitali osakaal varadest81,1 %70,4 %63,2 %54,7 %79,2 %78,5 %76,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust19,7 %2,0 %28,3 %25,2 %24,1 %−0,0 %23,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 180 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang