Registrikaart · Äriregistri kanne 11436019
Osaühing IgorExa
- Registrikood11436019
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20251 813 795 €
- KMKR numberEE101292856
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing IgorExa
- Registrikood
- 11436019
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.12.2007
- KMKR number
- EE101292856
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Võidu tn 86-38
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 1 813 795 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 748 119 € → 1 813 795 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725299000
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektri- ja sidevõrkude ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 813 795 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 1 813 795 € |
| 2024 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 748 119 € |
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 54 956 € |
| 2021 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 449 550 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 5150 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 19 815 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 16 395 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 813 795 € | 748 119 € | 54 956 € | 0,00 € | 454 700 € | 19 815 € | 16 395 € |
| Ärikasum enne makse | 156 262 € | −131 571 € | −10 382 € | −42 797 € | 379 875 € | 1503 € | 46 698 € |
| Aruandeaasta kasum | 156 262 € | −131 571 € | −10 382 € | −42 797 € | 379 875 € | 1503 € | 46 698 € |
| Tööjõukulud | 125 584 € | 91 717 € | 23 139 € | 10 771 € | 9775 € | 9387 € | 9102 € |
| Varad kokku | 582 698 € | 574 331 € | 571 215 € | 491 357 € | 535 126 € | 186 745 € | 280 890 € |
| sh käibevarad | 120 649 € | 106 844 € | 69 992 € | 82 564 € | 123 922 € | 55 193 € | 132 568 € |
| sh raha | 12 993 € | 159 € | 267 € | 48,00 € | 21 638 € | 2424 € | 853 € |
| Omakapital | 404 284 € | 248 022 € | 379 593 € | 389 975 € | 432 772 € | 52 897 € | 51 394 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 178 414 € | 326 309 € | 191 622 € | 101 382 € | 102 354 € | 133 848 € | 229 496 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,4 % | 43,2 % | 66,5 % | 79,4 % | 80,9 % | 28,3 % | 18,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,6 % | -17,6 % | -18,9 % | — | 83,5 % | 7,6 % | 284,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.