Registrikaart · Äriregistri kanne 11438024
LINTEX ARENDUS OÜ
- Registrikood11438024
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025108 622 €
- KMKR numberEE102679313
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LINTEX ARENDUS OÜ
- Registrikood
- 11438024
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.11.2007
- KMKR number
- EE102679313
- Aadress
- Tartu maakond, Nõo vald, Vissi küla, Vapra tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 108 622 € | +14,4 | |
| Müügitulu muutus | 130 312 € → 108 622 € | -5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253736321
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 29202 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 108 622 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2025 | 108 622 € |
| 2024 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2025 | 130 312 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 13 125 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 622 € | 130 312 € | 13 125 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 1641 € | 1191 € | 4414 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 1641 € | 1191 € | 4414 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 24 314 € | 17 070 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 16 486 € | 15 853 € | 15 281 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh käibevarad | 2492 € | 10 761 € | 8889 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh raha | 792 € | 3749 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 9802 € | 8161 € | 6970 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 6684 € | 7692 € | 8311 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,5 % | 51,5 % | 45,6 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 0,9 % | 33,6 % | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.