Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11439472

ClearSky OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11439472
  • Asutatud2007 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202492 149 €
  • KMKR numberEE101209852

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 05.12.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.12.2007 2007, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
ClearSky OÜ
Registrikood
11439472
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.12.2007
KMKR number
EE101209852
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Rae küla, Astri tee 9

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu92 149 €+13,7
Müügitulu muutus34 700 € → 92 149 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
78209Muud tööjõuteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €39 tuh €78 tuh €117 tuh €157 tuh €201920202021156 605 €2022202392 149 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud tööjõuteenused teenis ettevõte 2024. aastal 92 149 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muud tööjõuteenused EMTAK 202592 149 €
2023Muu inimressursiga varustamine EMTAK 200834 700 €
2022Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008156 605 €
2021Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008101 558 €
2020Muu inimressursiga varustamine EMTAK 200840 766 €
2019Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008135 902 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112009201012011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20140
20130
20121
20111
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu92 149 €34 700 €156 605 €101 558 €40 766 €135 902 €
Ärikasum enne makse60 872 €−1988 €71 723 €35 509 €56 597 €79 684 €
Aruandeaasta kasum59 298 €1382 €15 950 €35 509 €56 597 €69 928 €
Tööjõukulud9388 €3613 €10 838 €6578 €5092 €41 691 €
Varad kokku177 840 €177 097 €227 400 €217 640 €179 620 €127 728 €
sh käibevarad175 884 €173 969 €223 101 €215 078 €179 620 €127 728 €
sh raha157 897 €173 962 €179 278 €166 919 €150 818 €114 566 €
Omakapital20 190 €−39 108 €−40 490 €169 560 €134 051 €77 503 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised157 650 €216 205 €267 890 €48 080 €45 569 €50 225 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest11,4 %−22,1 %−17,8 %77,9 %74,6 %60,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust64,4 %4,0 %10,2 %35,0 %138,8 %51,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang