Registrikaart · Äriregistri kanne 11440512
Osaühing Laanemadise
- Registrikood11440512
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202530 188 €
- KMKR numberEE101216133
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Laanemadise
- Registrikood
- 11440512
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.12.2007
- KMKR number
- EE101216133
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Vardi küla, Tagametsa
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Madis Kokk | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Madis Kokk | Juhatuse liige | 28.12.2007 |
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 30 188 € | +9,3 | |
| Müügitulu muutus | 51 636 € → 30 188 € | -12,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- E-post[email protected]
- Mobiil+37253488490
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 30 188 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 30 188 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 51 636 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 57 473 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 47 238 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 59 014 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 93 051 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7794 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 76 813 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 30 188 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 30 188 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 188 € | 51 636 € | 57 473 € | 47 238 € | 59 014 € | 100 845 € | 76 813 € |
| Ärikasum | −13 434 € | 1490 € | 4560 € | 10 080 € | 6892 € | 74 661 € | 4239 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −13 430 € | 1418 € | 4570 € | 8998 € | 6441 € | 74 670 € | 3925 € |
| Aruandeaasta kasum | −13 430 € | 1418 € | 4570 € | 8998 € | 6441 € | 74 670 € | 3925 € |
| Tööjõukulud | 15 253 € | 14 525 € | 13 166 € | 13 166 € | 13 166 € | 13 166 € | 13 166 € |
| Põhivarade kulum | 13 347 € | 6206 € | 325 € | 0,00 € | 2558 € | 11 040 € | 21 155 € |
| Varad kokku | 724 849 € | 746 109 € | 1 286 897 € | 275 520 € | 277 467 € | 265 898 € | 201 957 € |
| sh käibevarad | 104 143 € | 112 055 € | 231 883 € | 275 520 € | 277 467 € | 263 340 € | 156 895 € |
| sh põhivarad | 620 706 € | 634 054 € | 1 055 014 € | — | 0,00 € | 2558 € | 45 062 € |
| sh raha | 93 438 € | 95 114 € | 65 527 € | 143 877 € | 108 760 € | 100 732 € | 103 811 € |
| Omakapital | 266 599 € | 280 029 € | 278 611 € | 274 041 € | 265 043 € | 258 602 € | 183 932 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 277 473 € | 276 055 € | 271 485 € | 262 487 € | 256 046 € | 181 376 € | 177 451 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 079 € | 23 909 € | 186 128 € | 1479 € | 12 424 € | 1567 € | 2296 € |
| Pikaajalised kohustised | 442 171 € | 442 171 € | 822 158 € | — | 0,00 € | 5729 € | 15 729 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −87,00 € | 7696 € | 4885 € | 10 080 € | 9450 € | 85 701 € | 25 394 € |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 26.06.2025 | 09.07.2024 | 09.06.2023 | 28.06.2022 | 28.06.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,8 % | 37,5 % | 21,6 % | 99,5 % | 95,5 % | 97,3 % | 91,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −44,5 % | 2,7 % | 8,0 % | 19,0 % | 10,9 % | 74,0 % | 5,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.