Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11441078

ESTSCAPE OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11441078
  • Asutatud2008 (18 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025114 889 €
  • KMKR numberEE101234953

Usaldusväärsuse indeks

76/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 14.01.2008Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.01.2008 2008, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
ESTSCAPE OÜ
Registrikood
11441078
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.01.2008
KMKR number
EE101234953
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Võru tn 55

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu114 889 €+14,6
Müügitulu muutus80 142 € → 114 889 €+13
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81301Maastiku hooldus ja korrashoidPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €78 tuh €156 tuh €234 tuh €312 tuh €2019: 311 616 €311 616 €20192020: 235 297 €20202021: 131 225 €20212022: 135 922 €20222023: 170 050 €20232024: 80 142 €20242025: 114 889 €114 889 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 114 889 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025114 889 €
2024Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 202580 142 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008170 050 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008135 922 €
2021Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008131 225 €
2020Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008235 297 €
2019Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008311 616 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
025792008: 320082009: 020092010: 020102011: 420112012: 420122013: 520132014: 9920142015: 820152016: 620162017: 420172018: 420182019: 420192020: 420202021: 520212022: 520222023: 520232024: 420242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20244
20235
20225
20215
20204
20194
20184
20174
20166
20158
20149
20135
20124
20114
20100
20090
20083

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu114 889 €80 142 €170 050 €135 922 €131 225 €235 297 €313 416 €
Ärikasum enne makse14 266 €−43 048 €7336 €−45 036 €890 €−579 €25 689 €
Aruandeaasta kasum14 266 €−43 048 €7336 €−45 036 €890 €−579 €25 689 €
Tööjõukulud45 274 €63 224 €65 206 €63 301 €52 016 €42 058 €40 049 €
Varad kokku118 433 €122 261 €164 064 €164 388 €228 619 €238 889 €252 021 €
sh käibevarad105 211 €100 414 €132 607 €117 627 €171 414 €171 240 €165 425 €
sh raha54 103 €6070 €38 041 €21 154 €46 974 €69 963 €83 262 €
Omakapital71 688 €57 422 €100 470 €93 134 €138 170 €137 280 €137 859 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised6640 €17 486 €9194 €10 080 €20 899 €24 310 €27 894 €
Pikaajalised kohustised40 105 €47 353 €54 400 €61 174 €69 550 €77 299 €86 268 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3455544
Omakapitali osakaal varadest60,5 %47,0 %61,2 %56,7 %60,4 %57,5 %54,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,4 %-53,7 %4,3 %-33,1 %0,7 %-0,2 %8,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang