Registrikaart · Äriregistri kanne 11441641
Krisko Trading OÜ
- Registrikood11441641
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025144 113 €
- KMKR numberEE101203984
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Krisko Trading OÜ
- Registrikood
- 11441641
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.01.2008
- KMKR number
- EE101203984
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tempera tn 8
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristel Kool | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristel Kool | Juhatuse liige | 16.03.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristel Kool | otsene osalus | 14.11.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 144 113 € | +15,5 | |
| Müügitulu muutus | 131 104 € → 144 113 € | +3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253461806
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46462 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 144 113 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 144 113 € |
| 2024 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 131 104 € |
| 2023 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 102 207 € |
| 2022 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 117 721 € |
| 2021 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 133 161 € |
| 2020 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 104 575 € |
| 2019 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 106 744 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 56 084 € ehk 39 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 89 021 € |
| Soome | 54 396 € |
| Leedu | 1688 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 105 € | 132 622 € | 104 307 € | 119 965 € | 135 141 € | 106 555 € | 108 684 € |
| Ärikasum | 1915 € | −23 980 € | −10 460 € | −26 579 € | 5557 € | 11 789 € | −12 435 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1915 € | −23 956 € | −10 345 € | −26 434 € | 5702 € | 11 896 € | −12 344 € |
| Aruandeaasta kasum | 1915 € | −23 956 € | −10 345 € | −26 434 € | 5702 € | 11 896 € | −12 344 € |
| Tööjõukulud | 20 422 € | 20 192 € | 21 782 € | 29 089 € | 27 009 € | 17 202 € | 16 545 € |
| Põhivarade kulum | 3139 € | 967 € | 499 € | 389 € | 404 € | 391 € | 1496 € |
| Varad kokku | 117 641 € | 114 214 € | 129 738 € | 140 310 € | 166 172 € | 159 766 € | 147 803 € |
| sh käibevarad | 104 853 € | 98 287 € | 125 878 € | 136 280 € | 163 286 € | 156 475 € | 144 121 € |
| sh põhivarad | 12 788 € | 15 927 € | 3860 € | 4030 € | 2886 € | 3291 € | 3682 € |
| sh raha | 16 508 € | 5879 € | 16 291 € | 25 167 € | 34 875 € | 48 420 € | 52 012 € |
| Omakapital | 101 175 € | 99 260 € | 123 216 € | 133 560 € | 159 994 € | 154 292 € | 144 499 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 96 448 € | 120 404 € | 130 749 € | 157 182 € | 151 480 € | 139 584 € | 154 031 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 466 € | 14 954 € | 6522 € | 6750 € | 6178 € | 5474 € | 3304 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 5054 € | −23 013 € | −9961 € | −26 190 € | 5961 € | 12 180 € | −10 939 € |
| Aruanne esitatud | 30.04.2026 | 04.06.2025 | 18.06.2024 | 14.06.2023 | 12.05.2022 | 14.06.2021 | 11.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,0 % | 86,9 % | 95,0 % | 95,2 % | 96,3 % | 96,6 % | 97,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | −18,1 % | −9,9 % | −22,0 % | 4,2 % | 11,2 % | −11,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.