Registrikaart · Äriregistri kanne 11443887
Conductio OÜ
- Registrikood11443887
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202560 646 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Conductio OÜ
- Registrikood
- 11443887
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.10.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Mai tn 2a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 60 646 € | +12,1 | |
| Müügitulu muutus | 62 936 € → 60 646 € | -1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725144155
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 60 646 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 60 646 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 62 936 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 60 114 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 56 241 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 47 718 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 49 400 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 4514 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 50 475 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1534 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 646 € | 62 936 € | 60 114 € | 56 241 € | 47 718 € | 53 914 € | 52 009 € |
| Ärikasum enne makse | 30 728 € | 343 101 € | 17 761 € | 10 510 € | 12 939 € | 21 807 € | 15 376 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 728 € | 343 101 € | 17 761 € | 10 510 € | 12 939 € | 19 479 € | 11 626 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 565 750 € | 552 086 € | 229 690 € | 230 490 € | 239 934 € | 227 979 € | 234 073 € |
| sh käibevarad | 31 505 € | 17 841 € | 10 282 € | 4945 € | 5183 € | 18 277 € | 16 185 € |
| sh raha | 30 600 € | 16 936 € | 9445 € | 3881 € | 4524 € | 17 678 € | 15 591 € |
| Omakapital | 518 983 € | 488 255 € | 145 155 € | 127 394 € | 118 846 € | 105 907 € | 96 428 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5000 € | 4152 € | 6944 € | 7593 € | 7672 € | 8188 € | 8079 € |
| Pikaajalised kohustised | 41 767 € | 59 679 € | 77 591 € | 95 503 € | 113 416 € | 113 884 € | 129 566 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,7 % | 88,4 % | 63,2 % | 55,3 % | 49,5 % | 46,5 % | 41,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 50,7 % | 545,2 % | 29,5 % | 18,7 % | 27,1 % | 36,1 % | 22,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.