Registrikaart · Äriregistri kanne 11444674
Osaühing Tallnail
- Registrikood11444674
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202551 248 €
- KMKR numberEE101192079
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Tallnail
- Registrikood
- 11444674
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.10.2007
- KMKR number
- EE101192079
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 51 248 € | +11,4 | |
| Müügitulu muutus | 39 689 € → 51 248 € | +8,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46181 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 51 248 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 51 248 € |
| 2024 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 39 689 € |
| 2023 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 45 639 € |
| 2022 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 65 966 € |
| 2021 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 86 495 € |
| 2020 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 44 269 € |
| 2019 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 45 470 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 248 € | 39 689 € | 45 639 € | 65 966 € | 86 495 € | 44 269 € | 45 470 € |
| Ärikasum enne makse | 8187 € | −9954 € | 390 € | −3125 € | 3209 € | −1758 € | 10 058 € |
| Aruandeaasta kasum | 8187 € | −9954 € | 390 € | −3125 € | 3209 € | −1758 € | 10 058 € |
| Tööjõukulud | 5130 € | 0,00 € | 1347 € | 17 643 € | 15 632 € | 9592 € | 11 520 € |
| Varad kokku | 211 785 € | 179 528 € | 155 809 € | 131 062 € | 106 062 € | 85 566 € | 76 445 € |
| sh käibevarad | 52 307 € | 178 923 € | 155 078 € | 130 657 € | 105 657 € | 85 161 € | 76 040 € |
| sh raha | 3469 € | 3142 € | 3365 € | 3217 € | 6743 € | 983 € | 1769 € |
| Omakapital | 1318 € | −6869 € | 3086 € | 2696 € | 5821 € | 2611 € | 4369 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 210 467 € | 186 397 € | 152 723 € | 128 366 € | 100 241 € | 82 955 € | 72 076 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,6 % | −3,8 % | 2,0 % | 2,1 % | 5,5 % | 3,1 % | 5,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,0 % | −25,1 % | 0,9 % | −4,7 % | 3,7 % | −4,0 % | 22,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.