Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11445863

Osaühing Valmor Ehitus

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11445863
  • Asutatud2007 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025214 811 €
  • KMKR numberEE101901930
  • Sellel aadressil on registreeritud 49 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 06.11.2007Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.11.2007 2007, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Valmor Ehitus
Registrikood
11445863
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.11.2007
KMKR number
EE101901930
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Narva mnt 150

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu214 811 €+17,1
Müügitulu muutus187 099 € → 214 811 €+4,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43411KatusetöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €75 tuh €149 tuh €224 tuh €299 tuh €2019: 83 384 €20192020: 157 514 €20202021: 208 174 €20212022: 264 839 €20222023: 298 527 €298 527 €20232024: 187 099 €20242025: 214 811 €214 811 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2025. aastal 214 811 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Katusetööd EMTAK 2025214 811 €
2024Katusetööd EMTAK 2025187 099 €
2023Katusetööd EMTAK 2008298 527 €
2022Katusetööd EMTAK 2008264 839 €
2021Katusetööd EMTAK 2008208 174 €
2020Katusetööd EMTAK 2008157 514 €
2019Katusetööd EMTAK 200883 384 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 1120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu214 811 €187 099 €298 527 €264 839 €208 174 €157 514 €83 384 €
Ärikasum enne makse27 318 €22 449 €29 556 €15 530 €3018 €3168 €2194 €
Aruandeaasta kasum27 318 €22 449 €29 556 €15 530 €3018 €3168 €2194 €
Tööjõukulud16 146 €14 973 €13 516 €11 034 €9639 €8670 €8003 €
Varad kokku281 735 €259 474 €233 198 €178 432 €109 824 €62 920 €19 195 €
sh käibevarad263 804 €231 295 €194 771 €178 432 €109 824 €62 920 €19 195 €
sh raha254 869 €212 020 €173 521 €156 562 €93 944 €57 639 €10 110 €
Omakapital109 180 €81 862 €59 413 €29 857 €14 327 €11 309 €8141 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised172 555 €177 612 €173 785 €148 575 €95 497 €51 611 €11 054 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest38,8 %31,5 %25,5 %16,7 %13,0 %18,0 %42,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,7 %12,0 %9,9 %5,9 %1,4 %2,0 %2,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang