Registrikaart · Äriregistri kanne 11446437
Fastpool International OÜ
- Registrikood11446437
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202584 538 €
- KMKR numberEE101984889
- Sellel aadressil on registreeritud 182 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Fastpool International OÜ
- Registrikood
- 11446437
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.11.2007
- KMKR number
- EE101984889
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1
- Aadress kehtib alates
- 04.07.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Lennart André Källbäck | 99 % · 39 600 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Mathias Goldman | 1 % · 400 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lennart André Källbäck | Juhatuse liige | 07.11.2007 |
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 84 538 € | +13,4 | |
| Müügitulu muutus | 108 003 € → 84 538 € | -6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+46704979230
- Telefon+4686613434
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62202 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus teenis ettevõte 2025. aastal 84 538 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 84 538 € |
| 2024 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 108 003 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 36 462 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 23 755 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 50 301 € |
| 2020 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 24 217 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 1 259 398 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 84 538 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 84 538 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 84 538 € | 108 003 € | 36 462 € | 23 775 € | 50 301 € | 24 217 € | 1 259 398 € |
| Ärikasum | 84 538 € | 937 € | 36 462 € | 22 925 € | 50 301 € | 24 217 € | 834 327 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 84 538 € | 61,00 € | 36 462 € | 29 861 € | 18 843 € | 72 311 € | 831 985 € |
| Aruandeaasta kasum | 84 538 € | 61,00 € | 36 462 € | 29 861 € | 18 843 € | 72 311 € | 831 985 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 850 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 446 434 € | 2 361 896 € | 2 341 835 € | 2 287 894 € | 2 244 422 € | 2 225 580 € | 2 153 269 € |
| sh käibevarad | 2 446 434 € | 2 361 896 € | 2 341 835 € | 2 287 894 € | 2 244 422 € | 2 225 580 € | 2 153 269 € |
| sh raha | 335 € | 335 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Omakapital | 2 424 398 € | 2 339 860 € | 2 339 799 € | 2 285 858 € | 2 242 386 € | 2 223 544 € | 2 151 233 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 337 048 € | 2 336 987 € | 2 300 525 € | 2 253 185 € | 2 220 731 € | 2 148 421 € | 1 316 436 € |
| Lühiajalised kohustised | 2036 € | 2036 € | 2036 € | 2036 € | 2036 € | 2036 € | 2036 € |
| Pikaajalised kohustised | 20 000 € | 20 000 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 04.07.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 15.12.2022 | 24.06.2022 | 13.05.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 99,1 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,0 % | 0,1 % | 100,0 % | 125,6 % | 37,5 % | 298,6 % | 66,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.