Registrikaart · Äriregistri kanne 11447460
A.EVERT OÜ
- Registrikood11447460
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025258 155 €
- KMKR numberEE101378453
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- A.EVERT OÜ
- Registrikood
- 11447460
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.11.2007
- KMKR number
- EE101378453
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Soodla küla, Kevade
- Aadress kehtib alates
- 21.04.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arsen Evert | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arsen Evert | Juhatuse liige | 29.11.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Arsen Evert | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 15.08.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 258 155 € | +17,8 | |
| Müügitulu muutus | 267 810 € → 258 155 € | -1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46871 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost | Põhitegevusala |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost teenis ettevõte 2025. aastal 217 049 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 217 049 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 41 106 € |
| 2024 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 227 340 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 28 255 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 12 215 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 222 435 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 26 720 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 5850 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1750 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 228 577 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 49 992 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 250 385 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 186 491 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 43 500 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 121 461 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 112 223 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 90 033 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 8364 € |
| 2019 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 5500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 258 156 € | 267 810 € | 256 755 € | 278 569 € | 480 376 € | 233 684 € | 103 897 € |
| Ärikasum | 45 375 € | 36 449 € | 11 810 € | 48 911 € | 79 590 € | 34 121 € | 6049 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 39 941 € | 31 102 € | 6384 € | 45 573 € | 76 555 € | 31 241 € | 2107 € |
| Aruandeaasta kasum | 39 941 € | 31 102 € | 6384 € | 45 573 € | 76 555 € | 31 241 € | 2107 € |
| Tööjõukulud | 12 870 € | 12 990 € | 11 705 € | 10 170 € | 8882 € | 14 111 € | 3471 € |
| Põhivarade kulum | 35 177 € | 36 743 € | 41 565 € | 35 934 € | 19 168 € | 15 456 € | 48 076 € |
| Varad kokku | 567 013 € | 519 775 € | 452 010 € | 463 017 € | 410 920 € | 306 817 € | 293 790 € |
| sh käibevarad | 202 134 € | 174 448 € | 144 904 € | 123 176 € | 125 585 € | 79 655 € | 114 988 € |
| sh põhivarad | 364 879 € | 345 327 € | 307 106 € | 339 841 € | 285 335 € | 227 162 € | 178 802 € |
| sh raha | 122 607 € | 87 516 € | 47 431 € | 52 800 € | 42 872 € | 23 695 € | 8909 € |
| Omakapital | 450 834 € | 410 893 € | 379 791 € | 373 407 € | 327 834 € | 251 279 € | 220 038 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 408 081 € | 376 979 € | 370 595 € | 325 022 € | 248 467 € | 217 226 € | 215 119 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 028 € | 21 257 € | 30 344 € | 23 502 € | 21 438 € | 15 838 € | 19 278 € |
| Pikaajalised kohustised | 97 151 € | 87 625 € | 41 875 € | 66 108 € | 61 648 € | 39 700 € | 54 474 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 80 552 € | 73 192 € | 53 375 € | 84 845 € | 98 758 € | 49 577 € | 54 125 € |
| Aruanne esitatud | 09.07.2026 | 14.07.2025 | 13.06.2024 | 28.06.2023 | 24.07.2022 | 29.06.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,5 % | 79,1 % | 84,0 % | 80,6 % | 79,8 % | 81,9 % | 74,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,5 % | 11,6 % | 2,5 % | 16,4 % | 15,9 % | 13,4 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.