Registrikaart · Äriregistri kanne 11450278
HS Kaja OÜ
- Registrikood11450278
- Asutatud2007 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025271 825 €
- KMKR numberEE101211646
- Sellel aadressil on registreeritud 112 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HS Kaja OÜ
- Registrikood
- 11450278
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.2007
- KMKR number
- EE101211646
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 6
- Aadress kehtib alates
- 12.11.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Hansa Shipping AS | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 12.11.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Vahi | Juhatuse liige | 26.11.2007 |
| Ants Ratas | Juhatuse liige | 14.01.2009 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 27.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ants Ratas | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 17.03.2026 |
| Andres Vahi | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 17.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 271 825 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 358 470 € → 271 825 € | -7,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726645900
- Veebilehthansashipping.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77341 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 271 825 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 271 825 € |
| 2024 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 358 470 € |
| 2023 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 361 445 € |
| 2022 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 274 125 € |
| 2021 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 228 125 € |
| 2020 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 228 750 € |
| 2019 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 228 125 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 271 825 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Malta | 271 825 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 271 825 € | 358 470 € | 361 445 € | 274 125 € | 228 125 € | 228 750 € | 228 125 € |
| Ärikasum | 8955 € | 1536 € | 6403 € | 11 249 € | 10 436 € | 76 813 € | 38 953 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 259 € | 3097 € | 3488 € | 10 856 € | 10 579 € | 76 497 € | 38 526 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 259 € | 3097 € | 3488 € | 10 856 € | 10 579 € | 76 497 € | 38 526 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 256 616 € | 342 497 € | 342 496 € | 250 102 € | 205 019 € | 138 509 € | 175 837 € |
| Varad kokku | 1 062 414 € | 1 051 121 € | 1 048 033 € | 1 258 064 € | 1 033 614 € | 1 023 040 € | 946 539 € |
| sh käibevarad | 388 206 € | 525 085 € | 179 500 € | 47 035 € | 248 724 € | 33 131 € | 150 668 € |
| sh põhivarad | 674 208 € | 526 036 € | 868 533 € | 1 211 029 € | 784 890 € | 989 909 € | 795 871 € |
| sh raha | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Omakapital | 1 062 302 € | 1 051 043 € | 1 047 946 € | 1 044 458 € | 1 033 602 € | 1 023 023 € | 946 526 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 048 183 € | 1 045 086 € | 1 041 598 € | 1 030 742 € | 1 020 163 € | 943 666 € | 905 140 € |
| Lühiajalised kohustised | 112 € | 78,00 € | 87,00 € | 213 606 € | 12,00 € | 17,00 € | 13,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 265 571 € | 344 033 € | 348 899 € | 261 351 € | 215 455 € | 215 322 € | 214 790 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 11.05.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 83,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,1 % | 0,9 % | 1,0 % | 4,0 % | 4,6 % | 33,4 % | 16,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.