Registrikaart · Äriregistri kanne 11458127
Aitsuk OÜ
- Registrikood11458127
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202510 760 €
- KMKR numberEE101202901
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Aitsuk OÜ
- Registrikood
- 11458127
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.01.2008
- KMKR number
- EE101202901
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Alliku küla, Pilliroo tn 28b-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 10 760 € | +5,1 | |
| Müügitulu muutus | 49 768 € → 10 760 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725055861
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55202 | Puhkemajad | Põhitegevusala |
| 77399 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puhkemajad teenis ettevõte 2025. aastal 10 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 10 000 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 760 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 27 768 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 22 000 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 122 829 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 26 701 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 226 270 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 214 450 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 16 120 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 187 980 € |
| 2021 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 49 893 € |
| 2021 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 11 000 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 75 520 € |
| 2020 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 52 523 € |
| 2020 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 37 963 € |
| 2019 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 94 538 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 92 800 € |
| 2019 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 73 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 760 € | 49 768 € | 149 530 € | 456 840 € | 248 873 € | 168 006 € | 260 890 € |
| Ärikasum enne makse | 29 059 € | −194 286 € | 121 310 € | 165 770 € | −132 € | −50 371 € | 82 049 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 059 € | −191 220 € | 121 310 € | 165 770 € | −132 € | −50 371 € | 82 049 € |
| Tööjõukulud | 8968 € | 18 658 € | 35 221 € | 31 858 € | 28 583 € | 29 256 € | 27 407 € |
| Varad kokku | 794 068 € | 748 225 € | 839 611 € | 771 154 € | 733 217 € | 806 008 € | 711 920 € |
| sh käibevarad | 482 396 € | 394 223 € | 524 326 € | 415 266 € | 320 648 € | 335 902 € | 167 518 € |
| sh raha | 5251 € | 934 € | 155 520 € | 2582 € | 2255 € | 3629 € | 2077 € |
| Omakapital | 441 026 € | 411 967 € | 590 925 € | 469 615 € | 303 845 € | 303 977 € | 354 348 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € |
| Lühiajalised kohustised | 78 896 € | 82 117 € | 30 668 € | 89 421 € | 169 637 € | 159 869 € | 102 669 € |
| Pikaajalised kohustised | 274 146 € | 254 141 € | 218 018 € | 212 118 € | 259 735 € | 342 162 € | 254 903 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,5 % | 55,1 % | 70,4 % | 60,9 % | 41,4 % | 37,7 % | 49,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 270,1 % | -384,2 % | 81,1 % | 36,3 % | -0,1 % | -30,0 % | 31,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.