Registrikaart · Äriregistri kanne 11458305
Marja Apteek OÜ
- Registrikood11458305
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 202416
- Müügitulu 20246 360 605 €
- KMKR numberEE101286493
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Marja Apteek OÜ
- Registrikood
- 11458305
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.01.2008
- KMKR number
- EE101286493
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 45
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andre Vetka | 50,04 % · 1279 € | Ainuomand | 26.03.2026 |
| INSPIRA INVEST OÜ | 49,96 % · 1277 € | Ainuomand | 26.03.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andre Vetka | Juhatuse liige | 10.01.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andre Vetka | otsene osalus | 10.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 6 360 605 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 6 104 076 € → 6 360 605 € | +1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47731 | Ravimite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 6 360 605 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 6 360 605 € |
| 2023 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 6 104 076 € |
| 2022 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 5 911 866 € |
| 2021 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 5 695 062 € |
| 2020 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 5 836 324 € |
| 2019 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 5 684 315 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 6 360 605 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 6 360 605 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 16 |
| 2023 | 17 |
| 2022 | 18 |
| 2021 | 19 |
| 2020 | 20 |
| 2019 | 19 |
| 2018 | 19 |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 19 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 360 605 € | 6 104 076 € | 5 911 866 € | 5 695 062 € | 5 836 324 € | 5 684 315 € |
| Ärikasum | 19 410 € | 47 322 € | 29 278 € | 108 984 € | 78 160 € | 131 205 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 075 € | 45 423 € | 26 588 € | 106 860 € | 76 243 € | 130 964 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 144 € | 34 954 € | 22 299 € | 96 918 € | 60 994 € | 116 027 € |
| Tööjõukulud | 733 665 € | 714 305 € | 696 102 € | 650 312 € | 643 355 € | 587 782 € |
| Põhivarade kulum | 62 303 € | 66 912 € | 67 480 € | 44 658 € | 30 947 € | 34 039 € |
| Varad kokku | 1 951 205 € | 1 541 627 € | 1 536 054 € | 1 531 989 € | 1 602 807 € | 1 451 318 € |
| sh käibevarad | 1 673 602 € | 1 211 822 € | 1 143 570 € | 1 077 380 € | 1 379 126 € | 1 263 473 € |
| sh põhivarad | 277 603 € | 329 805 € | 392 484 € | 454 609 € | 223 681 € | 187 845 € |
| sh raha | 441 703 € | 170 859 € | 199 525 € | 172 043 € | 363 194 € | 334 772 € |
| Omakapital | 179 857 € | 225 672 € | 251 514 € | 255 559 € | 219 717 € | 233 999 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 165 901 € | 187 906 € | 226 403 € | 155 829 € | 155 911 € | 115 160 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 771 348 € | 1 315 955 € | 1 284 540 € | 1 204 930 € | 1 383 090 € | 1 200 573 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 71 500 € | 0,00 € | 16 746 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 19 |
| Ärikasum enne kulumit | 81 713 € | 114 234 € | 96 758 € | 153 642 € | 109 107 € | 165 244 € |
| Aruanne esitatud | 30.09.2025 | 07.06.2024 | 30.06.2023 | 08.06.2022 | 30.06.2021 | 05.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,2 % | 14,6 % | 16,4 % | 16,7 % | 13,7 % | 16,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,6 % | 0,4 % | 1,7 % | 1,0 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.