Registrikaart · Äriregistri kanne 11463988
US PLAANER OÜ
- Registrikood11463988
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025755 645 €
- KMKR numberEE101224206
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- US PLAANER OÜ
- Registrikood
- 11463988
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.03.2008
- KMKR number
- EE101224206
- Osa- või aktsiakapital
- 2569 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Jõe tn 67
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Urve Sarapuu | 100 % · 2569 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urve Sarapuu | Juhatuse liige | 16.09.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urve Sarapuu | otsene osalus | 21.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 755 645 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 736 089 € → 755 645 € | +0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724478489
- Mobiil+3725117404
- Telefon+3724478490
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46831 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 755 645 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 755 645 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 736 089 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 928 659 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 047 823 € |
| 2021 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 093 943 € |
| 2020 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 868 474 € |
| 2019 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 696 648 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 4795 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 750 850 € |
| Soome | 4795 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 755 645 € | 736 089 € | 928 659 € | 1 047 823 € | 1 093 943 € | 868 474 € | 696 648 € |
| Ärikasum | −31 498 € | −63 962 € | 9775 € | 62 062 € | 73 585 € | 60 867 € | 36 986 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 550 € | −63 962 € | 9775 € | 62 062 € | 73 585 € | 60 833 € | 35 800 € |
| Aruandeaasta kasum | −31 550 € | −63 962 € | 9775 € | 62 062 € | 73 585 € | 60 833 € | 35 800 € |
| Tööjõukulud | 57 850 € | 59 943 € | 59 296 € | 43 334 € | 51 278 € | 51 383 € | 38 934 € |
| Põhivarade kulum | 440 € | 1400 € | 1400 € | 1400 € | 3845 € | 960 € | — |
| Varad kokku | 377 490 € | 388 351 € | 413 246 € | 398 683 € | 325 923 € | 237 342 € | 156 273 € |
| sh käibevarad | 377 490 € | 387 911 € | 411 406 € | 395 443 € | 321 283 € | 228 857 € | 153 828 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 440 € | 1840 € | 3240 € | 4640 € | 8485 € | 2445 € |
| sh raha | 1728 € | 2787 € | 6144 € | 3826 € | 15 753 € | 22 381 € | 3579 € |
| Omakapital | 165 967 € | 197 517 € | 261 479 € | 251 704 € | 189 642 € | 116 057 € | 55 224 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 194 691 € | 258 653 € | 248 878 € | 186 816 € | 113 231 € | 52 398 € | 16 598 € |
| Lühiajalised kohustised | 211 523 € | 190 834 € | 151 767 € | 146 979 € | 136 281 € | 121 285 € | 101 049 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −31 058 € | −62 562 € | 11 175 € | 63 462 € | 77 430 € | 61 827 € | — |
| Aruanne esitatud | 29.04.2026 | 08.09.2025 | 12.05.2024 | 01.08.2023 | 23.06.2022 | 14.06.2021 | 26.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,0 % | 50,9 % | 63,3 % | 63,1 % | 58,2 % | 48,9 % | 35,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,2 % | −8,7 % | 1,1 % | 5,9 % | 6,7 % | 7,0 % | 5,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.