Werkado OÜ
- Registrikood11466345
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 20256 918 105 €
- KMKR numberEE101218102
Üldandmed
- Ärinimi
- Werkado OÜ
- Registrikood
- 11466345
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.02.2008
- KMKR number
- EE101218102
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kassi tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
81/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 |
| Müügitulu | 6 918 105 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 7 015 735 € → 6 918 105 € | -0,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725067333
- Telefon +3726096436
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46842 | Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 6 918 105 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 6 918 105 € |
| 2024 | Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 7 015 735 € |
| 2023 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 8 658 543 € |
| 2022 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 10 689 170 € |
| 2021 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 6 770 888 € |
| 2020 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 5 405 167 € |
| 2019 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 6 066 167 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 20 |
| 2021 | 18 |
| 2020 | 16 |
| 2019 | 14 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 959 367 € | 7 015 735 € | 8 658 543 € | 10 689 170 € | 6 770 888 € | 5 405 167 € | 6 066 626 € |
| Ärikasum enne makse | 68 303 € | 39 675 € | 95 927 € | 54 080 € | 169 336 € | 85 641 € | 60 561 € |
| Aruandeaasta kasum | 51 380 € | 26 012 € | 95 927 € | 50 477 € | 160 336 € | 85 641 € | 60 561 € |
| Tööjõukulud | 836 257 € | 739 951 € | 699 492 € | 657 687 € | 477 361 € | 395 195 € | 366 018 € |
| Varad kokku | 3 154 011 € | 2 924 532 € | 3 182 107 € | 3 339 245 € | 3 502 373 € | 2 426 693 € | 2 519 273 € |
| sh käibevarad | 2 950 241 € | 2 761 454 € | 3 067 777 € | 3 194 816 € | 3 414 348 € | 2 332 837 € | 2 405 827 € |
| sh raha | 81 730 € | 767 € | 776 € | 3312 € | 88 934 € | 9619 € | 43 663 € |
| Omakapital | 732 473 € | 741 093 € | 776 081 € | 680 154 € | 616 319 € | 491 983 € | 406 342 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 152 555 € | 152 555 € | 152 555 € | 152 555 € | 152 555 € | 152 555 € | 152 555 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 421 538 € | 2 183 439 € | 2 406 026 € | 2 659 091 € | 2 854 098 € | 1 902 754 € | 1 974 044 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 31 956 € | 31 956 € | 138 887 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 17 | 18 | 20 | 18 | 16 | 14 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,2 % | 25,3 % | 24,4 % | 20,4 % | 17,6 % | 20,3 % | 16,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,4 % | 1,1 % | 0,5 % | 2,4 % | 1,6 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.