Registrikaart · Äriregistri kanne 11467592
FASHION ONLINE OÜ
- Registrikood11467592
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025191 501 €
- KMKR numberEE101595919
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- FASHION ONLINE OÜ
- Registrikood
- 11467592
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.2008
- KMKR number
- EE101595919
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 26f-51
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 191 501 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 137 080 € → 191 501 € | +11,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 14211 | Pealisrõivaste tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Pealisrõivaste tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 191 501 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Pealisrõivaste tootmine EMTAK 2025 | 191 501 € |
| 2024 | Pealisrõivaste tootmine EMTAK 2025 | 137 080 € |
| 2023 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 181 599 € |
| 2022 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 158 488 € |
| 2021 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 188 043 € |
| 2020 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 242 476 € |
| 2019 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 283 124 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 191 501 € | 137 080 € | 181 599 € | 158 488 € | 188 043 € | 242 476 € | 283 124 € |
| Ärikasum enne makse | 1,00 € | −1,00 € | −1,00 € | −83,00 € | −3788 € | 2994 € | −22 244 € |
| Aruandeaasta kasum | 1,00 € | −1,00 € | −1,00 € | −83,00 € | −3788 € | 2994 € | −22 244 € |
| Tööjõukulud | 86 247 € | 81 502 € | 92 380 € | 93 527 € | 90 073 € | 81 650 € | 97 348 € |
| Varad kokku | 127 531 € | 130 310 € | 111 716 € | 136 540 € | 49 711 € | 76 450 € | 131 354 € |
| sh käibevarad | 125 638 € | 127 913 € | 108 482 € | 132 280 € | 39 596 € | 62 052 € | 110 449 € |
| sh raha | 5093 € | 9114 € | 8655 € | 33 980 € | 1444 € | 3869 € | 3901 € |
| Omakapital | 2816 € | 2815 € | 2816 € | 2817 € | 2900 € | 6688 € | 3695 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 116 658 € | 112 636 € | 108 900 € | 129 723 € | 38 406 € | 57 330 € | 111 553 € |
| Pikaajalised kohustised | 8057 € | 14 859 € | 0,00 € | 4000 € | 8405 € | 12 432 € | 16 106 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 5 | 7 | 9 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,2 % | 2,2 % | 2,5 % | 2,1 % | 5,8 % | 8,7 % | 2,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | -0,0 % | -0,0 % | -0,1 % | -2,0 % | 1,2 % | -7,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.