Registrikaart · Äriregistri kanne 11470111
Steelfer OÜ
- Registrikood11470111
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025315 642 €
- KMKR numberEE101213136
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Steelfer OÜ
- Registrikood
- 11470111
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.02.2008
- KMKR number
- EE101213136
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Vanamõisa küla, Vahtra tee 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 315 642 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 378 779 € → 315 642 € | -5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 315 642 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 315 642 € |
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 378 779 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 337 344 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 373 486 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 237 466 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 221 038 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 136 485 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 315 642 € | 378 779 € | 337 344 € | 373 486 € | 237 466 € | 221 038 € | 136 485 € |
| Ärikasum enne makse | 16 564 € | 29 812 € | 23 501 € | 103 068 € | 40 072 € | 30 476 € | 13 581 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 564 € | 29 812 € | 20 187 € | 103 068 € | 40 072 € | 26 842 € | 13 581 € |
| Tööjõukulud | 68 953 € | 52 011 € | 53 877 € | 38 141 € | 22 283 € | 9660 € | 9660 € |
| Varad kokku | 428 640 € | 415 046 € | 379 331 € | 381 843 € | 259 732 € | 211 944 € | 178 162 € |
| sh käibevarad | 403 847 € | 387 811 € | 356 732 € | 378 055 € | 254 246 € | 204 760 € | 169 973 € |
| sh raha | 101 386 € | 75 004 € | 47 682 € | 78 081 € | 51 204 € | 70 882 € | 37 647 € |
| Omakapital | 409 557 € | 393 207 € | 363 396 € | 344 852 € | 241 784 € | 201 712 € | 174 870 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 083 € | 21 839 € | 15 935 € | 36 991 € | 17 948 € | 10 232 € | 3292 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 94,7 % | 95,8 % | 90,3 % | 93,1 % | 95,2 % | 98,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,2 % | 7,9 % | 6,0 % | 27,6 % | 16,9 % | 12,1 % | 10,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.