Registrikaart · Äriregistri kanne 11470246
ANKIV Invest OÜ
- Registrikood11470246
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202556 561 €
- KMKR numberEE101596714
- Sellel aadressil on registreeritud 183 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ANKIV Invest OÜ
- Registrikood
- 11470246
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.02.2008
- KMKR number
- EE101596714
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 6a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 56 561 € | +11,8 | |
| Müügitulu muutus | 49 448 € → 56 561 € | +4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255537773
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 56 561 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 56 561 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 49 448 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 26 314 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 21 880 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 18 025 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 1600 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 25 000 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 700 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 6218 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 561 € | 49 448 € | 26 314 € | 21 880 € | 19 625 € | 25 700 € | 6218 € |
| Ärikasum enne makse | −21 362 € | 6766 € | 43 335 € | 4015 € | −13 724 € | −13 645 € | 2 525 789 € |
| Aruandeaasta kasum | −21 362 € | 6766 € | 18 319 € | −6184 € | −13 724 € | −72 135 € | 2 492 664 € |
| Tööjõukulud | 26 503 € | 23 788 € | 20 938 € | 19 786 € | 15 444 € | 9113 € | 8842 € |
| Varad kokku | 1 901 986 € | 2 003 119 € | 1 919 401 € | 2 022 100 € | 2 117 148 € | 2 148 116 € | 2 441 686 € |
| sh käibevarad | 1 178 764 € | 1 242 134 € | 1 088 431 € | 1 200 838 € | 1 288 960 € | 1 710 039 € | 2 196 897 € |
| sh raha | 74 894 € | 73 458 € | 18 484 € | 156 836 € | 505 309 € | 935 046 € | 2 132 117 € |
| Omakapital | 1 880 292 € | 1 901 654 € | 1 894 888 € | 2 012 497 € | 2 080 742 € | 2 094 466 € | 2 403 601 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5394 € | 5165 € | 4513 € | 9603 € | 36 406 € | 53 650 € | 38 085 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 300 € | 96 300 € | 20 000 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 94,9 % | 98,7 % | 99,5 % | 98,3 % | 97,5 % | 98,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -37,8 % | 13,7 % | 69,6 % | -28,3 % | -69,9 % | -280,7 % | 40087,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.