Registrikaart · Äriregistri kanne 11471205
City Kliima OÜ
- Registrikood11471205
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 202527
- Müügitulu 20259 097 242 €
- KMKR numberEE101229638
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- City Kliima OÜ
- Registrikood
- 11471205
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.02.2008
- KMKR number
- EE101229638
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kesk-Sõjamäe tn 7
- Aadress kehtib alates
- 12.06.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Urmas Malmet | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Karl Leinus | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aivar Juus | Juhatuse liige | 02.06.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Karl Leinus | otsene osalus | 29.10.2018 |
| Urmas Malmet | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 27 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 9 097 242 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 8 683 165 € → 9 097 242 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726800160
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 9 097 242 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 9 097 242 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 8 683 165 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 7 753 482 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 7 727 542 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 6 561 987 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 5 804 518 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 5 419 734 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Fluoritud kasvuhoonegaase või nende alternatiive sisaldavate toodete, seadmete või süsteemide käitlemisluba Keskkond | Tegevusluba | Kehtiv | 14.12.2016 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.03.2009 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.01.2019 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 09.12.2009 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 15.07.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 30 527 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 9 066 715 € |
| Läti | 16 578 € |
| Soome | 13 949 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 27 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 22 |
| 2022 | 18 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 097 242 € | 8 683 165 € | 7 753 482 € | 7 727 542 € | 6 561 987 € | 5 804 518 € | 5 419 734 € |
| Ärikasum | 57 954 € | 456 428 € | 478 948 € | 536 470 € | 362 233 € | 172 451 € | 445 099 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 58 873 € | 467 055 € | 472 512 € | 532 915 € | 359 906 € | 170 257 € | 442 540 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 906 € | 432 220 € | 454 635 € | 512 369 € | 316 261 € | 136 749 € | 416 780 € |
| Tööjõukulud | 1 639 987 € | 1 284 151 € | 1 095 953 € | 897 502 € | 734 483 € | 605 138 € | 502 923 € |
| Põhivarade kulum | 72 847 € | 77 096 € | 91 754 € | 61 778 € | 90 828 € | 83 366 € | 82 284 € |
| Varad kokku | 3 292 098 € | 3 357 759 € | 3 354 648 € | 2 944 731 € | 2 244 578 € | 2 132 502 € | 2 103 487 € |
| sh käibevarad | 3 063 729 € | 3 090 336 € | 3 099 122 € | 2 775 984 € | 2 088 860 € | 1 972 820 € | 1 875 665 € |
| sh põhivarad | 228 369 € | 267 423 € | 255 526 € | 168 747 € | 155 718 € | 159 682 € | 227 822 € |
| sh raha | 1 099 842 € | 1 606 475 € | 1 756 121 € | 1 483 797 € | 1 206 767 € | 1 018 754 € | 392 975 € |
| Omakapital | 2 241 507 € | 2 382 484 € | 2 143 530 € | 1 798 713 € | 1 412 554 € | 1 324 027 € | 1 354 969 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 223 789 € | 1 947 452 € | 1 686 083 € | 1 283 532 € | 1 093 481 € | 1 184 466 € | 935 377 € |
| Lühiajalised kohustised | 967 921 € | 809 616 € | 1 002 900 € | 1 026 679 € | 705 569 € | 724 578 € | 645 014 € |
| Pikaajalised kohustised | 82 670 € | 165 659 € | 208 218 € | 119 339 € | 126 455 € | 83 897 € | 103 504 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 27 | 23 | 22 | 18 | 15 | 13 | 13 |
| Ärikasum enne kulumit | 130 801 € | 533 524 € | 570 702 € | 598 248 € | 453 061 € | 255 817 € | 527 383 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 23.02.2023 | 28.02.2022 | 06.04.2021 | 07.02.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,1 % | 71,0 % | 63,9 % | 61,1 % | 62,9 % | 62,1 % | 64,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 5,0 % | 5,9 % | 6,6 % | 4,8 % | 2,4 % | 7,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.