All In OÜ
- Registrikood11471702
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202522 072 €
- KMKR numberEE101213783
Üldandmed
- Ärinimi
- All In OÜ
- Registrikood
- 11471702
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.2008
- KMKR number
- EE101213783
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Räägu tn 9-13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
39/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 22 072 € | +8 |
| Müügitulu muutus | 46 288 € → 22 072 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255678937
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74201 | Fotograafia | Põhitegevusala |
| 47751 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 19 689 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Fotograafia EMTAK 2025 | 19 689 € |
| 2025 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 2383 € |
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 39 560 € |
| 2024 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 6728 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 25 882 € |
| 2023 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 12 662 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 225 € |
| 2022 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 21 614 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 19 353 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 2578 € |
| 2021 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 22 288 € |
| 2021 | Fotograafia EMTAK 2008 | 13 069 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1678 € |
| 2020 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 20 698 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 6425 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 408 € |
| 2019 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 23 492 € |
| 2019 | Fotograafia EMTAK 2008 | 9710 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1239 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 322 € | 46 288 € | 38 769 € | 43 545 € | 37 035 € | 27 531 € | 34 441 € |
| Ärikasum enne makse | −16 629 € | 11 653 € | 5057 € | 8842 € | 4319 € | 1400 € | −1242 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 629 € | 10 917 € | 5057 € | 8842 € | 4319 € | 1400 € | −1242 € |
| Tööjõukulud | 7372 € | 2498 € | 0,00 € | 6662 € | 3748 € | 3886 € | 9765 € |
| Varad kokku | 61 944 € | 51 711 € | 57 144 € | 52 502 € | 34 158 € | 27 063 € | 28 396 € |
| sh käibevarad | 23 506 € | 38 881 € | 39 937 € | 30 807 € | 30 162 € | 24 276 € | 24 285 € |
| sh raha | 4554 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 26 204 € | 42 833 € | 34 916 € | 32 359 € | 23 518 € | 19 199 € | 17 799 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 2400 € | 8878 € | 14 807 € | 10 354 € | 10 640 € | 7864 € | 10 597 € |
| Pikaajalised kohustised | 33 340 € | 0,00 € | 7421 € | 9789 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,3 % | 82,8 % | 61,1 % | 61,6 % | 68,9 % | 70,9 % | 62,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -74,5 % | 23,6 % | 13,0 % | 20,3 % | 11,7 % | 5,1 % | -3,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.